Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#408741 ΑΑΑΑΑαααααα, πολύ ωραίο! Με γεια! :metalo:















:hmmm: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#408870
Kon5 έγραψε:Το θολωτό τζάμι του moonwatch μου αρέσει πολύ Πέτρο. Αν πήγαινα σε moοn θα πήγαινα στο αυθεντικό κουρδιστό. To τζάμι του είναι hesalite, πρέπει να είναι ένα είδος πλέξιγκλας, το οποίο είναι νομίζω σχετικά εύκολο στη συντήρηση / επαναφορά στην αρχική κατάσταση.

Βασικά το moon είναι must για κάποιον που κάνει συλλογή. Πρέπει να τυγχάνει γενικής αποδοχής από τους τρελαμένους ρολογάδες.


Πράγματι το hexalite κάνει ελαφρές γρατζουνιές πολύ εύκολα. Με πανί μικροϊνών το επαναφέρνω σε πολύ καλή κατάσταση, ενώ μια φορά χρησιμοποίησα και Polywatch για πιο βαθιά χαρακιά (κοπάνησα σε πόμολο πόρτας). Διαχρονικό ρολόι, με ιστορία το οποίο φοριέται και με καλό και με σπορ ντύσιμο. Δεν το μετανοιώνω καθόλου!
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#409112
JBT έγραψε:citizen λοιπόν

μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα με έρθει :s_inlove

Kon5 έγραψε:Καλοφόρετο αλλά πες μας τί πήρες?


JBT έγραψε:εννοείται citizen :rtfm:


hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv:

Φωτό/μοντέλο ---> 0
Άβαταρ μέλους
By JBT
#409126 :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

νόμιζες ότι το θυμόμουν;; :x :x

τι είμαι εγώ, σαν τον G που θυμάται το κάθε ποστ με αριστερή χροιά από τον καιρό του 4τφ;; :s_whiteflag


Εικόνα

ecodrive ρε mnia :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#409135 Αν και ρολόγια με πολλές πληροφορίες στο καντράν δεν μου αρέσουν αυτό είναι πετυχημένο!
Καλοφόρετο και να γυρνάν οι ώρες αργά και απολαυστικά! :)
Άβαταρ μέλους
By JBT
#409145 Το 1ο μου θα είναι! Θα δείξει πόσο φορτωμένο είναι όταν το πάρω με το καλό...

:s_roses
Άβαταρ μέλους
By JBT
#409148 Ευχαριστώ πρόεδρε
Άβαταρ μέλους
By pik.
#409157
Giuseppe Busso έγραψε:Μεγειά σου ρε. Πολύ ωραίο. Το φορούσα άνετα.

εσυ Αρχοντα της Κομψοτητας και Αρχαιο Πνευμα του Στυλ τι φορας αυτον τον καιρο;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#409232 Οτι πληρωσεις παιρνεις σ αυτη τη ζωη. Εντελως σαπιο το λουρακι για σχεδον 50 εουρος και δεν εχει και την πορτοκαλι ραφη οπως φαινοταν στη φωτο του κινεζου. :thumbsdown:

Εικόνα

<+