Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#409923
:metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#410193
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#410379


Άβαταρ μέλους
By g8777
#410437 Weather Report------> Heavy Weather.

Θα το κανει; Θα τους ξεφτιλισει; ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ;



Τους ξεφτιλισε.



Flea λεει μετα. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#410440 Φλή και κλέϋποολ και λοιπές πορδές του πάσσου. Μιεχ. Στα φιουζιονικά λημέρια μόνο ακούμε πάσσο.

Πρέπει να αρχίσουμε να τα χρεώνουμε αυτά τα ποστίδια τζι μου.

Τσάμπα μαθήματα μου θέλουν καλοκαιριάτικο. ΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΑ.

:s_bye
Άβαταρ μέλους
By g8777
#410448 Δεν σηκωνει ο G δεν ειναι σε τετοιο χαρακτηρα απλουστατα λεω την αληθεια. :s_roses Στον κλευποολ του τα χα πει, τιποτα κατεβαινετε κερδατε τον ψοφιο τον Τζεντυ Λι, κερδας τον ψοφιο τον Στιγκ, τον Χαρις, την Προοδευτικη, ΧΑΝΕΙΣ απο τον Λεμμυ :metalo: ,κερδας τον Τζον Μιανγκ..ΜΟΟΟΟΟΛΙΣ θα ρθει το Donna Lee, καλως τα παιδιαααα, καλως τα 3-0.Θυμησου τον G τι σου λεει :s_wink




Ο Κλευποολ εδω ειναι χαλυβδινος , ειναι ωραια στημενοςνα χεις υποψη σου, και ει ναι φοβερος στην κοντρα επιθεση, ιδιως στο 2ο κουπλε. Το μοντερνο μπασσο ειναι αυτο diplomat. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#410483
:inlove: :inlove:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#410503 ΥΒΡΙΣ. :x
Αλλα για τον Γκαρλαντ μιλαμε, στο μυαλο του το τραβελι πανω ειναι ιδιο με το αρνακι γαλακτος απο κατω.
Εγκλεισου. :rtfm:

Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#410557

:s_cool
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410893 Τεράστιος Μητσάρας. Νιώθω πολύ τυχερός που τον άκουσα πολλές φορές από κοντά και τον γνώρισα σε μια παρέα μαζί με τον Τερζή (άλλος αγαπημένος κι αυτός)!!! :inlove:

Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#410897

Αυτές τις μέρες έχω ξεψαχνίσει τα μουσικά μου αρχεία και θυμάμαι μια 10ετία πριν τι κομματάρες έβγαιναν.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#412471
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#413092 Να ποστάρω κι εδώ μια καινούργια ανακάλυψη

Άβαταρ μέλους
By pik.
#413255
Άβαταρ μέλους
By italakias
#413295
g8777 έγραψε:Δεν σηκωνει ο G δεν ειναι σε τετοιο χαρακτηρα απλουστατα λεω την αληθεια. :s_roses Στον κλευποολ του τα χα πει, τιποτα κατεβαινετε κερδατε τον ψοφιο τον Τζεντυ Λι, κερδας τον ψοφιο τον Στιγκ, τον Χαρις, την Προοδευτικη, ΧΑΝΕΙΣ απο τον Λεμμυ :metalo: ,κερδας τον Τζον Μιανγκ..ΜΟΟΟΟΟΛΙΣ θα ρθει το Donna Lee, καλως τα παιδιαααα, καλως τα 3-0.Θυμησου τον G τι σου λεει :s_wink




Ο Κλευποολ εδω ειναι χαλυβδινος , ειναι ωραια στημενοςνα χεις υποψη σου, και ει ναι φοβερος στην κοντρα επιθεση, ιδιως στο 2ο κουπλε. Το μοντερνο μπασσο ειναι αυτο diplomat. :rtfm:

Εκατσα και το ακουσα . :ninja:
Καταρχην η απολυτη ελευθερια στην μουσικη,οδηγει σε τετοιου ειδους καταστασεις.
Ενα μπασο που ακουγεται σαν ταμπουρλο,μια κιθαρα που ψευτοσολαρει εκτος τοπου και χρονου,ενας τραγουδιστης που ουσιαστικα δεν τραγουδαει.
Παρομοιο μουσικο αποτελεσμα θα ειχαμε εαν βαζαμε ουρακοταγκους στην θεση τους ή αν ηχογραφουσαμε το πληντυριο ρουχων την ωρα που δουλευει.
Καμια μουσικοτητα,τιποτε δεν περναει ευχαριστα στα αυτια ,ακομη και οι στρατιωτικοι υμνοι των ναζι ηταν μουσικα σωστοτεροι.
g8777 με απογοητευσες. :thumbsdown: