Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#408808 Στο μανουαλι του 308 ορίζει τα 5w30 (synthetic antipolution) για τον 1.6hdi ωστόσο βλέπω ότι το εξουσιοδοτημενο έβαλε 5w40. Έχει γίνει κάποια αλλαγή στην οδηγία;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#410816 Kαι κάτι άλλο, τα πίσω φανάρια του 308 πάνε μόνο σετ ή μπορώ να βρώ και μόνο το πλαστικό κάλυμμα (και που;).

Άντε πείτε κάτι, πολύ νέκρα έπεσε :lol:
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#412865 Η ανάγκη για παραπάνω ψύξη ήταν επιτακτική.
Ευτυχώς το δεύτερο spal χώρεσε και στριμώχτηκε και το ψυγείο λαδιού. Αύριο πρωί πρωί θα βγει ο προφυλακτήρας να τακτοποιηθούν και να στηριχτούν όλα σωστά. ΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#412874 ψυγειο λαδιου γιατι εβαλες? ειδες υπερβολικες θερμοκρασιες? ποσο δουλευει τωρα? σκαλισμενο είναι?
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#412905 Το είχε βάλει ο προηγούμενος γιατι ειχε 180 άλογα μοτέρ. Οταν έσπασε κι έβαλε μαμά παλι μεινανε τα περιφερειακά.
Αν δεν είχε δεν θα έβαζα, αλλα αφού το έχει κακο δεν κάνει. Που ξέρεις μπορεί να δυναμωσει στο μέλλον...
Και φωτογραφίες από την ολοκλήρωση. 6μιση το πρωί ξεκίνησα στο πεζοδρόμιο...
Νυκοκυρεμα τα ηλεκτρικά των βεντιλατέρ απο εβδομάδα. ΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#414638 Είδα τη διαφήμιση που παίζει με το 208 και τα 3D maps στο navi και ήθελα να δω αν παίρνει update το δικό μου (που μπορεί και να είναι 3d και απλά να μην έχω δει τη ρυθμιση).

Βρήκα βάσει vin το παρακάτω:

Your vehicle is eligible to the MapCare program, which includes 5 years of map updates for your navigation system. To benefit from that program, please connect to your Peugeot.com Personal Account or visit your distributor


Άραγε το κοιτάνε? Παίζει να γίνεται αυτόματα άπαξ και συνδεθεί το αμάξι στο examiner?

Ρητορικές οι ερωτήσεις. :oops:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#421461 Κινεζοπεταλια vol2Εικόνα

<+
Άβαταρ μέλους
By dactilidis.john
#421462 Τα έχω σε Manual σχεδόν περίπου 9 μήνες και δεν έχουν πάθει το παραμικρό. Ούτε τα μαύρα λαστιχάκια. Απο Aliexpress.

.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#421466 Ωραίο έδειξε.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#421493 Για τα 50κατι εουρος που εχω δωσει συνολικα γι αυτα και γι αυτα του Audi μιλαμε για σουπερ αγορες. Αναθεμα κι αν καταλαβει ποτε κανεις οτι δεν ειναι εργοστασιακα.

<+
Άβαταρ μέλους
By GTS
#421504 Το αριστερο πως κολλησε πανω στην μοκετα? Συνηθως εχουν πλαστικο εκει οχι μοκετα.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#421545
GTS έγραψε:Το αριστερο πως κολλησε πανω στην μοκετα? Συνηθως εχουν πλαστικο εκει οχι μοκετα.

Δυστυχώς μπαίνει με βίδες.

___
... tapatalk