Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#403286
markvag έγραψε:Όλα καλά, το 16,6 πως το έπιασες θέλω να μου πεις!!! :lol: :lol:

Με 170χαω σταθερά και 5 άτομα, 12 είδα, σε πόλη (με τρελό σταμάτα-ξεκίνα) ποτέ πάνω από 10! Ακόμα και σε track-days στις Σέρρες, η πίστα + το πήγαιν' έλα μου έβγαινε κανένα 8-9άρι... Το μοτέρ είναι πολύ οικονομικό... Το 12άρι ήταν το μέγιστο που είδα ποτέ!!

ΟΚ, το 206 ήταν αρκετά ελαφρύτερο (ζυγισμένο 1025kg), αλλά 16,6;;; Είσαι ο ήρωάς μου, να ξέρεις! :lol: :lol:

Μάρκο δε ξέρεις να οδηγείς :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#403435 Θάνε στα του βίντεο νομίζω πως τα άκυρα πλάνα στην αρχή και στο τέλος δεν έχουν λόγο ύπαρξης επίσης το κόψιμο στο τέλος είναι πολύ απότομο, καλύτερα να έβαζες ένα fade out δηλαδή.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#403450 Χρειάζεσαι πιο γρήγορο μοντάζ σε συνδιασμό με πλάνα από διαφορετικές γωνίες, καθώς και ένα μουσικό χαλί. Μπορείς επίσης να βρίζεις κανονικά και να καλύπτεις με μπιπ.

Πρέπει να δημιουργήσεις και ένα βασικό κορμό σεναρίου το οποίο θα χρησιμοποιείς στάνταρ: εισαγωγή, παρουσίαση μοντέλου, προσωπική άποψη, συμπέρασμα.
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#404182 Καλησπέρα κύριοι!
Σας ευχαριστώ για τις συμβουλες! :inlove:

Στα γρήγορα*: Τα βιντεάκια τα θέλω σε αρχή και τέλος για να σπάνε λίγο το όλο θέμα και να δίνουν ένα κάτι... σαν τσαχπινιά :lol: , το κοψιμο στο τέλος έγινε κατα λάθος, fade out ήταν να μπει αλλά... :vava:

Καλό και ωραίο το γρήγορο μοντάζ, αλλά ακόμα μαθαίνω, υπομονή :lol:

*στα γρήγορα γιατί δεν είχα και τίποτα άλλο να πω :lol: δεν λέτε και πολλά... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#404884 Εμένα πάντως δε μαρεσουν οι τιτλοι των βιντεος που είναι απλά μάρκα και μοντέλο.
Θέλει κάτι πιο τσαχπινικο.
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#404913
Bayern7 έγραψε:Εμένα πάντως δε μαρεσουν οι τιτλοι των βιντεος που είναι απλά μάρκα και μοντέλο.
Θέλει κάτι πιο τσαχπινικο.



Δηλαδή; :oops:
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#409162 Καλησπέρα κύριοι!

Καινούριο επεισόδιο μετά από λίγες παραπάνω μέρες αποχής. :lol:

Λέω τα του Berlingo και βγήκε αρκετά μικρότερο από τα προηγούμενα.



Μέσα στην εβδομάδα θα βγει και ένα άλλο επεισόδιο που θα αναφέρω κάποιες αλλαγές που θα γίνουν στον σχεδιασμό των επεισοδίων κτλ. :iconcool:

Αυτά, περιμένω τις γνώμες σας! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#409348 Τι έγινε ρε παιδιά, σιγή ασυρμάτού έπεσε; :lol:
Ή τόσο πολύ δεν σας αρέσει; :vava:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#409349 Καλά αυτό το βιντεάκι τεχνικά γαμεί, εδώ είσαι λίγο ποιό ζωηρός σε σχέση με το προηγούμενο. Συνέχισε.
ΥΓ: Δες το σχόλιο στο βίντεο :shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#410336 Σήμερα βρήκα την ευκαιρία να δω όλα τα βίντεο. Μου αρέσει η προσπάθεια σου. Μου άρεσε στο τελευταίο βίντεο που είχε περισσότερες φωτογραφίες. Βρήκα λίγο ενοχλητικό για τα μάτια μου , όταν κάθεσαι στο κέντρο του καθίσματος το πόσο φώς έχει γύρω από το κεφάλι σου από το πίσω παρμπρίζ , ιδίως στην εισαγωγή. Γενικά μου αρέσει η όλη προσέγγιση. Περιμένω και τα επόμενα!
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#410477 Θα συμφωνήσω ότι χρειάζεσαι καλύτερο φωτισμό. Κανένα προβολάκι led ίσως; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#410490 Τα βλέπω τα βίντεο σου, έχουν ενδιαφέρον.
Ειναι και το θεμα οικείο γιατι λίγο πολυ έχουμε εμπειρίες απο τα περισσότερα αμάξια απο αυτα , σε αντίθεση με κάτι εμπειρίες για σούπερ καρ που οκ, ειναι σα μυθιστόρημα.

Μια στιγμή που ήσουν στο πίσω κάθισμα στο κέντρο και ακούμπησες τον ουρανό, γιατι ειναι τόσο χύμα; σα σεντόνι που ειναι πιασμένο με το φωτάκια ειναι.
Υποθέτω θα καλυφθεί σε μελλοντικό επεισόδιο :-)
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#410507 To είχε πει στα πρώτα βίντεο ότι έχει υποχωρήσει η ταπετσαρία.