Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#407608 Εικόνα
P1110531 by Chris Lappas, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#408106 Στο S7 μπορείς να ρυθμίσεις το διάφραγμα; Μόνο για την ταχύτητα και ISO έχω δει ρύθμιση.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#410333 Εικόνα
P1200572 by Chris Lappas, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#410381 :)
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#410438 Kαι οι 4 είναι από Δονούσα, δεν έχω επεξεργαστεί κάτι, είμαι άσχετος. Τη μηχανή τη βάζω στο auto και τραβάω :lol: Μόνο τη 1η την έκοψα γιατί στο κάτω μέρος έβγαινε ένα πεζουλάκι :oops: Η τύπισσα που κολυμπάει στη 2η φωτό την έχω σε κοντινή με το γλάρο που τη πλησίαζε αλλά είμαι σε παραλία γυμνιστών και φαίνεται κάπως :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#410487 Εικόνα

Προχθεσινή. Απείραχτη. Από κινητό Samsung Galaxy S8 σε αυτόματες ρυθμίσεις.
@Drapetsona, λιμάνι Πειραιά, στο LaLuna
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#410690
Dodger έγραψε:Kαι οι 4 είναι από Δονούσα, δεν έχω επεξεργαστεί κάτι, είμαι άσχετος. Τη μηχανή τη βάζω στο auto και τραβάω Μόνο τη 1η την έκοψα γιατί στο κάτω μέρος έβγαινε ένα πεζουλάκι :oops: Η τύπισσα που κολυμπάει στη 2η φωτό την έχω σε κοντινή με το γλάρο που τη πλησίαζε αλλά είμαι σε παραλία γυμνιστών και φαίνεται κάπως :innocent:

Πώς πέρασες; Έγραψες κάπου εντυπώσεις να διαβάσουμε;
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#410793 Όχι ακόμα ., είμαι σε άδεια και αράζω στο εξοχικό. Θα γίνει όμως από βδομάδα :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#412319 Μια και έχει ζεστουλα, ας βάλω μια δροσιστική:

Εικόνα

(LaRosiere, 2008)

Έχει γίνει επική βλακεία και έχω χάσει τον σκληρό δίσκο στον οποίο υπήρχαν τα χιλιάδες πλάνα και βίντεο από εκείνη την εκδρομή. Μόνο ό,τι είχα ανεβάσει σε fb και youtube. :(
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#414189 πολύ ωραίο και δροσερό σετάκι!
Έξυπνο το παίξιμο με τις γραμμές στην πρώτη παρά το βαρβάτο πανοραμικ κόψιμο, μου άρεσε και το ιδιαίτερο καδράρισμα στις άλλες.
Γενικά μετέφερες την ατμόσφαιρα πολύ καλά.
Υ.Γ
Κανα rolex δε βλέπουμε :shifty: