Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#410073 Εμένα γιατί μου φαίνεται σαν Ε92;;; :hmmm: με fake carbon οροφή...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#410075
REALZEUS έγραψε:
mirage έγραψε:Mustang?

< >


Ναι, αυτό. Χθες πέτυχα μια μαύρη και ψιλοκοντραριστήκαμε αλλά δεν πρόλαβα φωτο. Πολύ εντυπωσιακή πάντως.


Πως σταθηκες?με τι μοτερ ητανε η μαστανγκ?
Άβαταρ μέλους
By elvet
#410079
mirage έγραψε:Mustang?

< >

:s_thumbsup Μάλιστα, το turbo cabrio. Μετά το φανάρι χάθηκε ...πίσω μου, δεν πήγαινε πάνω από 80 .
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410160
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
mirage έγραψε:Mustang?

< >


Ναι, αυτό. Χθες πέτυχα μια μαύρη και ψιλοκοντραριστήκαμε αλλά δεν πρόλαβα φωτο. Πολύ εντυπωσιακή πάντως.


Πως σταθηκες?με τι μοτερ ητανε η μαστανγκ?


Αρκετά καλά, το αντισπιν από 1η-2η-3η ήταν αναμμένο συνέχεια, στην 4η έσβησε το λαμπάκι, αλλά εκεί κάπου κόψαμε. Φαντάζομαι και αυτός το ίδιο θέμα είχε. Πεντάλιτρη κάμπριο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410161
markvag έγραψε:Εμένα γιατί μου φαίνεται σαν Ε92;;; :hmmm: με fake carbon οροφή...


Μεταξεταστέος, έχεις και φίλο με 92. :roll:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#410189
REALZEUS έγραψε:
markvag έγραψε:Εμένα γιατί μου φαίνεται σαν Ε92;;; :hmmm: με fake carbon οροφή...


Μεταξεταστέος, έχεις και φίλο με 92. :roll:


Όντως... όμως δεν έχω δει πολλά mustang...

Θα ζητήσω από τον φίλο μου να την κάνω καμιά βόλτα καμιά μέρα... :innocent: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#410202
REALZEUS έγραψε:
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
mirage έγραψε:Mustang?

< >


Ναι, αυτό. Χθες πέτυχα μια μαύρη και ψιλοκοντραριστήκαμε αλλά δεν πρόλαβα φωτο. Πολύ εντυπωσιακή πάντως.


Πως σταθηκες?με τι μοτερ ητανε η μαστανγκ?


Αρκετά καλά, το αντισπιν από 1η-2η-3η ήταν αναμμένο συνέχεια, στην 4η έσβησε το λαμπάκι, αλλά εκεί κάπου κόψαμε. Φαντάζομαι και αυτός το ίδιο θέμα είχε. Πεντάλιτρη κάμπριο.


αρκετα καλα = τον ηπιαμε?
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410269
markvag έγραψε:Θα ζητήσω από τον φίλο μου να την κάνω καμιά βόλτα καμιά μέρα...


:iconcool:


dimviii έγραψε:αρκετα καλα = τον ηπιαμε?


Γράπωσε καλύτερα στην εκκίνηση και έφυγε μισή καρότσα και από εκεί και πέρα πηγαίναμε κόπιες λόγω περιορισμού στην πρόσφυση - δεν έβγαινε κάτω η δύναμη. Η άσφαλτος-γυαλί ήταν το πρόβλημα, ένα δυνατό SUV θα μας είχε άνετα λόγω τετρακίνησης.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#412845 Εικόνα


ΕΔΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ

χιντ στο τέλος της ημέρας
Άβαταρ μέλους
By JBT
#412847 επίσης να πω ότι μόνο εάν κάποιος το δώσει σωστά θα απαντήσω για να μην φλουντάρουμε χωρίς λόγο.

ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΟΤΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΟΡΣΑ :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#412868 Η φωτο είναι από περιοδικό του 1996.

Επόμενο χιντ αύριο :eat:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#412871 Στα promo του τελευταίου primera μιλούσαν για κάτι καθίσματα με ελατήρια που αναγκάζουν το σώμα σε σωστή θέση, αλλά η διαφήμιση δεν μου κάνει για nissan :hmmm: