Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#409821 Ανάμεσα σε carglass και autoglass ποια είναι η καλύτερη επιλογή;
Η carglass μου βάζει madico στα 81€ και η autoglass aswf στα 70, αμφότερες με εγγύηση εφ όρου ζωής.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#409883 Έβαλα πρόσφατα στην Carglass στον Δενδροπόταμο και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την τοποθέτηση. Το αποτέλεσμα μοιάζει εργοστασιακό.
Άβαταρ μέλους
By leonp
#410031
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#410035 Από το Honda ή τον "Κωνσταντη"?

Ωραίο το βίντεο αλλά λίγο. Δόση από την ερωτική μας πόλη ήταν!
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#410112
leonp έγραψε:

Πουσαι ρε Λεων? :thumbsup: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#410365 Μάλλον ήταν πιο όμορφα τότε στο συγκεκριμένο και σε άλλα μέρη :lol:
Υπάρχουν βέβαια και μερικά που σήμερα είναι ομορφότερα βλ νέα παραλία.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#410387 Και φυσικά η Αγγελάκη (που την εποχή εκείνη είχε και σπίτια με... κόκκινα λαμπάκια) ήταν αμφίδρομος, όπως και η Β. Όλγας, η Τσιμισκή, η Αγ. Δημητρίου, η Βασ. Σοφίας, η Πρ. Νικολάου κ.ά. Τώρα που το σκέφτομαι, δεν θυμάμαι κανέναν μεγάλο δρόμο να ήταν μονόδρομος την δεκαετία του 60.

Έχω ένα κενό μνήμης και επιφύλαξη μόνο για την παραλιακή (Κένεντι τότε).
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410389
Kon5 έγραψε:Μάλλον ήταν πιο όμορφα τότε στο συγκεκριμένο και σε άλλα μέρη :lol:


Σαφώς!

Εικόνα

Pitt θυμάσαι πότε καταργήθηκε το παραπάνω roundabout? Δεκαετία '70;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410395 Άλλες εποχές. Θυμάμαι πριν 30 χρόνια στην παλιά μου γειτονιά έβρισκες παρκάρισμα όπου ήθελες. Τα τελευταία 15 χρόνια πρέπει να κάνεις πρωτοκολλημένη αίτηση...
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 24 Ιουν 2017, 19:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#410396 Πρέπει να είναι (πολύ) μακρινή ανάμνηση... επειδή ο κολλητός έχει γίνει ερωτικός μετανάστης, την έχουμε φάει αρκετά στη μάπα.

Το γαμηστερότερο της υπόθεσης είναι ότι δεν τρώμε κλήσεις στην αθήνα και τρώμε στη θεσσαλονίκη. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#410399
diplomat έγραψε:ο κολλητός έχει γίνει ερωτικός μετανάστης, την έχουμε φάει αρκετά στη μάπα.


Κλασικό πρόβλημα! Έρχονται οι πρωτευουσιάνοι και μας παίρνουν τα κορίτσια! :x

:lol:


Ερωτική πόλη σήμερα:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#410401 Κάτι θα κάνουμε καλύτερα τότενες... :shifty:

Το συγκεκριμένο αλισβερίσι ξεκίνησε με γνωριμία το καλοκαίρι στην χαλκιδική, καταδρομική επέμβαση μετά των κολλητών (εγώ και άλλος ένας δηλαδή) και κλείσιμο της συμφωνίας τον αμέσως επόμενο χειμώνα. Θα τα φάει το παλληκάρι τα γκαφρά του στο ανέβα-κατέβα και στις διακοπές... τις προάλλες μου ξαναπήγε χαλκιδική, την έχει κάνει μαραθώνα ξερωγώ ο κότσυφας. :lol:

#jesuissykies