Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#400986 Ειναι καποιοι ανθρωποι που υποστηριζουν αυτα που φορανε...
Το αντιθετο συνηθως καταληγει σε γυφτια....
Και απο εμενα 10/10 για το στυλ...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#400998 και χερας και καυλακι. 2 σε 1. :thumbsup:

στη 2η και 4η φωτο μου αρεσει πολύ το ντύσιμο. Παιζεις κατηγορια Μπουσο. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By otso
#401009 το νεο αστερι του φορουμ 10/10 εκτος της 4ης το τζην , δεν σου παει αυτο το στυλ , στα αλλα αν ημουν πιτσιρικας θα ησουν το προτυπο μου .
και τωρα σβησου απο αυτο το φορουμ μην παθεις τιποτα και κολλησεις και φορας τις αηδιες που φορανε εδω μεσα , (η 4η φωτο που λεω μοιαζει για επιρροη απο το φορουμ)
ελπιζω και σε ενα θηλυκο αστερι διπλα κατα προτιμηση απο σκανδιναβια .(το ελπιζω δηλαδη γιατι τωρα ειναι της μοδος το και απο δω ο συντροφος μου)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#401012 Ειναι κρυοκολες οι Σκανδιναβες...
Λατινα θελει διπλα του... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By otso
#401014 λατινα και μπατσινα μπρρρρρρ

λατινα γυμνη και αξυριστη 1 μηνα , ξερναω.
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#401021 χαχαχαχαχα

Ευχαριστώ για τα όμορφα σχόλια ! :)

Οι 2 φωτογραφίες που δεν βρήκε ο κρις είναι απο Βρυξέλλες. Στα άλλα είσαι spot on φίλε ;)
Άβαταρ μέλους
By pik.
#401030
royal_airness έγραψε:χαχαχαχαχα

Ευχαριστώ για τα όμορφα σχόλια ! :)

Οι 2 φωτογραφίες που δεν βρήκε ο κρις είναι απο Βρυξέλλες. Στα άλλα είσαι spot on φίλε ;)

γιατι φορας ιταλικη σημαια για μπλουζακι εκει με το δερματινο;

αν δεν οδηγεις τουλαχιστον 147 ή δεν είσαι Ιταλος τοτε 8/10 και περιμενω επομενες φωτο για επαναξιολογηση.
Ο Μπουσο ακόμα σε έχει.


λογικό βεβαια,αποφάσισε να μην αλλάξει το 147 και το έχει ριξει στα ρούχα... :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#401031 Πολύ ωραίος φίλε κ από μένα...

Ωραίο στυλ γενικά κ το υποστηρίζεις μια χαρά. Σε μια φάση νόμιζα ότι επρόκειτο για φώτο από άλμπουμ για ρούχα...


< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#401040 Επίσης το ντύσιμο αυτό δείχνει ότι κάτι δεν χρειάζεται να είναι ακριβό για να δείχνει ακριβό, θα μπορούσαν να είναι και ντυσίματα των 200€ αλλά φαίνονται για πολύ παραπάνω.
Δεν χρειάζοντα trademarks για να φαίνεσαι καλοντυμένος.
Άβαταρ μέλους
By otso
#401064 ΜΠΡΑΒΟ ρε ντιμ συγκινηθηκα , αλλα ο μπραντ πιττ και με τα κουρελια στο 7 χρονια στο θιβετ εμοιαζε πολυ σικ , εμεις ομως οι ατσουμπαλοι πρεπει να μας ραψει ο γκωτιε για να δειχνουμε τουλαχιστον αρκουδανθρωποι.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#401066
dimik έγραψε:Επίσης το ντύσιμο αυτό δείχνει ότι κάτι δεν χρειάζεται να είναι ακριβό για να δείχνει ακριβό, θα μπορούσαν να είναι και ντυσίματα των 200€ αλλά φαίνονται για πολύ παραπάνω.
Δεν χρειάζοντα trademarks για να φαίνεσαι καλοντυμένος.


+1
Φαντασου το ιδιο αλλα με ενα λευκο καβαλαρη να πιανει τη μιση μπλουζα :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#401068 Πολύ δυνατός ο Royal. Θα χαρακτήριζα το στυλ ως Modern Day Gentleman's. Εύγε! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#401333
pik. έγραψε:
royal_airness έγραψε:χαχαχαχαχα

Ευχαριστώ για τα όμορφα σχόλια ! :)

Οι 2 φωτογραφίες που δεν βρήκε ο κρις είναι απο Βρυξέλλες. Στα άλλα είσαι spot on φίλε ;)

γιατι φορας ιταλικη σημαια για μπλουζακι εκει με το δερματινο;

αν δεν οδηγεις τουλαχιστον 147 ή δεν είσαι Ιταλος τοτε 8/10 και περιμενω επομενες φωτο για επαναξιολογηση.
Ο Μπουσο ακόμα σε έχει.


λογικό βεβαια,αποφάσισε να μην αλλάξει το 147 και το έχει ριξει στα ρούχα... :shifty: :lol:


Γαλλική είναι η σημαία οπότε μάλλον θα πρέπει να οδηγεί Clio... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#401356 Αν δεν είσαι μοντέλο και είναι δουλειά οι φωτό είναι στημένες :lol:
Εξαιρετικά σύνολα. Έχεις πολύ γούστο. Όλα τέλεια και δεν έχεις και μουσια τζιχάντ φάση. Είσαι πολύ ωραίος.
Εμένα μόνο τα ρεβέρ στα τζιν δεν μου αρέσουν αλλά γούστο προσωπικό. Βλέπεις πρέπει να βρούμε και κάτι που να μην μας αρέσει γιατί είσαι σούπερ φιγουρίνι :lol:

Ρολογάκι για πες? :lol: