Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#388833 Δεν παλεύεται το μπάσκετ. Συνέχεια φρου φρου διακοπές διαφημίσεις. Τέρμα κουραστικο.
Άντε να αρχίσει η μπάλα.
Τελευταία επεξεργασία από Bayern7 και 26 Απρ 2017, 20:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#388834
Bayern7 έγραψε:
gianik έγραψε:Ευκολο διπλο ο γαυρος ...
Δεν ειναι ομαδα αυτη η Εφες.

Καλή η προσπάθεια σου να υποτιμήσεις τον αντίπαλο μας για να έχεις να λες σε περίπτωση νίκης μας.
Δεν πιάνει.

Αυτή η κότα ο λοζεσκι ακόμα τραυματίας είναι;



:s_crazy
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#388844 Πάει κι ο Ολυμπιακός, λευκή πετσέτα. Ο Σπανούλης βαριέται να παίξει οπότε βαριέμαι να τους βλέπω να περιφέρονται χωρίς σκοπό κι εγώ.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#388879 Τρομερό come back από τον Ολυμπιακό! Έχασε δικό του παιχνίδι!!
Χειρότερη εμφάνιση δεν θυμάμαι φέτος.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By gianik
#388911 Χτες ηταν λαλιστατοι οι bussokοvathάδες ,σημερα καταπιαν την γλωσσα τους...
Εγω περιμενω μεθαυριο για να ποσταρω κλαρινα,πιπες κ.λ.π... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#388913 Τι να πω; ότι μπήκαν με ψυχολογία για να χάσουν;
Ότι όλα χάθηκαν στο 2ο ματς της Αθήνας και το μηχανάκι ( Σπανούλης) έμεινε από μπενζίνα;
Βαριά τα πόδια , πολύ βαριά και η εφές παίζει τρομερή άμυνα. Έβγαιναν 3 παίχτες πάνω στο Σπανούλη :dizzy: , το είδαμε κι αυτό :help:
Δεν κερδίζεται τέτοια άμυνα και τέτοιος Ντάγκστον. Κατά 95% η πρόκριση έχει χαθεί.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#388917

Κλαίω! :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#388927
gianik έγραψε:Χτες ηταν λαλιστατοι οι bussokοvathάδες ,σημερα καταπιαν την γλωσσα τους...
Εγω περιμενω μεθαυριο για να ποσταρω κλαρινα,πιπες κ.λ.π... :iconcool:

Μεθαύριο το ματς είναι δικό μας.


Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#388931 Τι λέτε ρε παιδιά, ποια πρόκριση έχει χαθεί; Σήμερα ο Ολυμπιακός ήταν να χάσει με 25 πόντους και πήγε να τους κάνει κηδεία 3 δευτερόλεπτα πριν το τέλος, μην τρελαθούμε! ΛΙΓΟ καλύτερα να παίξει μεθαύριο από αυτό το χάλι, η σειρά πάει σε 5ο αγώνα στο ΣΕΦ κι εκεί πάπαλα. Αν δούμε μια απ' τα ίδια μεθαύριο, πουλμανάκι και να λέμε κι ευχαριστώ. :lol: