Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#388661 Σπάνιοι μύκητες είναι χαρακτηρισμός, όχι ονομασία :lol:
Πάρε και μια 2η γνώμη
Άβαταρ μέλους
By pgs
#388671 βασικά αυτά μου τα είπε η μικροβιολόγος θα ρωτήσω και τον γαστρεντερολόγο
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#388672 εγώ που κάνω ήδη τέτοια διατροφή δε θα είχα θέμα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By pgs
#388684 τελικά δεν είναι τόσο απλά τα πράματα μίλησα με τον γαστρεντερολόγο και μου είπε το αντίθετο από ότι μου είπε η μικροβιολόγος ότι είναι φυσιολογικό να έχω σπάνιους μύκητες όλοι έχουν και αφού δεν βρήκαμε τίποτα στις εξετάσεις καλό θα ήταν να κάνω κολονοσκόπηση ανατρίχιασα μόλις το άκουσα τη φοβάμαι την κολονοσκόπηση και μου φαίνεται πολύ χάλια εξέταση.
γιατί τρως κοτόπουλο με φράουλες?
Άβαταρ μέλους
By JBT
#388750 JBT
Άβαταρ μέλους
By pgs
#388800 ακέφτομαι να κάνω σε νοσοκομείο κολονοσκόπηση υποθέτω είναι πιο ασφαλές από ένα ιδιωτικό ιατρείο γίνεται? να σημειώσω ότι είμαι ανασφάλιστος
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#388805 Σε πόσο καιρό όμως θα σου κλείσουν ραντεβού; αν περνάει με κάποιο τρόπο απ το χέρι σου, μην το καθυστερείς πολύ.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#388806 Γιατί είσαι ανασφάλιστος;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#388895 Καλύτερα σπο ποια άποψη; παντως να επιμεινεις να σου την κάνουν με μέθη.
Άβαταρ μέλους
By pgs
#388983 από άποψη ασφάλειας εννοώ γιατί δεν είναι ακίνδυνη εξέταση. γιατί υπάρχει περίπτωση να γίνει χωρίς μέθη?
Άβαταρ μέλους
By JBT
#388985 έχεις πάρει στην ζωή σου έστω και 1 χαπάκι φάρμακο;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#389013 Όταν ήμουν παιδί και έκανα τις πρώτες ενδοσκοπίσεις ήταν όλες χωρίς μέθη και είχα υποφέρει τόσο πολύ που έβλεπα γαστρεντερολόγο και έτρεχα. Ακόμα και σήμερα όμως ακούω διάφορους γνωστούς να περιγράφουν ιστορίες τρόμου για ενδοσκοπίσεις χωρίς μέθη.