Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#388321
Νίκος Παππάς έγραψε:Στο πάρκινγκ της έκθεσης μοτοσικλέτας.
Εικόνα

Από το Redmi Note 4



ειναι γνωστου εμπορου σκουτερ&μοτο...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#388329
Eliaskat έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Στο πάρκινγκ της έκθεσης μοτοσικλέτας.
Εικόνα

Από το Redmi Note 4



ειναι γνωστου εμπορου σκουτερ&μοτο...

Α ναι; Ωραιο γουστο στα αμαξια εχει!
Διπλα του, μολις που φαινεται ηταν μια 911.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#388487 απιστευτη σιλουετα.μεσα στο δικο μου σχεδιαστικο τοπ 5 των τελευταίων ετων σιγουρα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#388531 Πρέπει πάντως να έχεις μπόλικη...άποψη για να σκάσεις 300κ(τόσο δεν έχει;) και να μην κοιτάξεις προς Ιταλία μεριά.
Γαμάτη βέβαια, μην λέμε οτι θέλουμε.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#388558
edmond έγραψε:Πρέπει πάντως να έχεις μπόλικη...άποψη για να σκάσεις 300κ(τόσο δεν έχει;) και να μην κοιτάξεις προς Ιταλία μεριά.
Γαμάτη βέβαια, μην λέμε οτι θέλουμε.

Πιο λίγο εχει (δεν μιλάμε για Ελλάδα αλλά για εξωτερικό τουλάχιστον). Ηταν άλλωστε ανταγωνιστής της 997 όταν πρώτο βγήκε. Μιλάμε παντα για την αρχική εκδοχη και όχι τις μετέπειτα.

< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#388648 Πέτυχα και εγώ μια σήμερα το πρωί. Πολύ εντυπωσιακή και όμορφη :)

Εικόνα

Με έβαλε βέβαια σε δυσάρεστες σκέψεις, για το τι έχω καταφέρει στην ζωή μου... :oops:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#388673
alexm έγραψε:
edmond έγραψε:Πρέπει πάντως να έχεις μπόλικη...άποψη για να σκάσεις 300κ(τόσο δεν έχει;) και να μην κοιτάξεις προς Ιταλία μεριά.
Γαμάτη βέβαια, μην λέμε οτι θέλουμε.

Πιο λίγο εχει (δεν μιλάμε για Ελλάδα αλλά για εξωτερικό τουλάχιστον). Ηταν άλλωστε ανταγωνιστής της 997 όταν πρώτο βγήκε. Μιλάμε παντα για την αρχική εκδοχη και όχι τις μετέπειτα.

< >

Μα για Ελλάδα μιλάω. Ελληνικές πινακίδες έχει και άρα τα έχει σκάσει χοντρά σε ταξινομήσεις κλπ. Για ανταγωνιστής της 997 λιγάκι χλωμό απ' όσο μπορώ να αντιληφθώ αλλά νταξ τώρα, κουβέντα να γίνεται.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#388766
edmond έγραψε:
alexm έγραψε:
edmond έγραψε:Πρέπει πάντως να έχεις μπόλικη...άποψη για να σκάσεις 300κ(τόσο δεν έχει;) και να μην κοιτάξεις προς Ιταλία μεριά.
Γαμάτη βέβαια, μην λέμε οτι θέλουμε.

Πιο λίγο εχει (δεν μιλάμε για Ελλάδα αλλά για εξωτερικό τουλάχιστον). Ηταν άλλωστε ανταγωνιστής της 997 όταν πρώτο βγήκε. Μιλάμε παντα για την αρχική εκδοχη και όχι τις μετέπειτα.

< >

Μα για Ελλάδα μιλάω. Ελληνικές πινακίδες έχει και άρα τα έχει σκάσει χοντρά σε ταξινομήσεις κλπ. Για ανταγωνιστής της 997 λιγάκι χλωμό απ' όσο μπορώ να αντιληφθώ αλλά νταξ τώρα, κουβέντα να γίνεται.


Μια Vantage V8 είναι. Λίγο ακριβότερη από μια Carrera S.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#388795
REALZEUS έγραψε:
Μια Vantage V8 είναι. Λίγο ακριβότερη από μια Carrera S.


προσωπικα δυσκολα αντιλαμβανομαι τα μοντελλα τους... εκτος απο το 77 one
Άβαταρ μέλους
By mirage
#388814 ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#388886
mirage έγραψε:ΕικόναΕικόνα

< >


ΩΩΩΩΩΩΩ!!!! :inlove: :inlove: Ζημιά βραδιάτικα! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#388971 Εικόνα

Νομίζω ότι κάτι σκαρώνουν οι γείτονες μου... :hmmm: :hmmm: :hmmm: