Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#380415
QsisVTS έγραψε:βγαίνει η προεδράρα μόλις τώρα στη τηλεόραση και λέω στη γυναίκα:

με πασοκάρα άλλαζα συνέχεια τα γκομενάκια, μετά ήρθαν οι δεξιοί και από τότε έχω μόνο μία :protest:

με βλέπω καναπέ :shifty:

congrats...
you are deeeep Pasok :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#380446
QsisVTS έγραψε:βγαίνει η προεδράρα μόλις τώρα στη τηλεόραση και λέω στη γυναίκα:

με πασοκάρα άλλαζα συνέχεια τα γκομενάκια, μετά ήρθαν οι δεξιοί και από τότε έχω μόνο μία :protest:

με βλέπω καναπέ :shifty:


Αν μπορείς να απαντήσεις σε αυτό το ποστ είσαι καλά... :lol: :lol: Δεν άσκησε πολύ βία... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#380450 όχι εντάξει όλα καλά, μπορεί να μην εκτίμησε το ιδιαίτερο χούμορ μου, αλλά τι να κάνουμε :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#380846 Μασχάλη τσέκαρες;
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#380859 Λέτε τέτοια τώρα, να δω που θα κρυφτείτε όταν το βράδυ σηκώσουν το κόσμο επειδή δεν πλύνατε πιάτα :rant:

Όχι εσύ πουλάκι μου, εσύ φώναξε όσο θες :s_roses

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#380867 :s_inlove

Ποιός θυμάται ενα ΕΠΙΚΟ μωρό στο μπλοκ των ΕΑΑΚ στις μεγάλες πορείες στην Αθήνα επι Μαριέτας??? Σταθερή αξία, και ήταν και απ τη Μιναρούπολη (νομίζω μαθηματικό)

Κάπου είχα φωτό ρε πστ απ την πορεία που είχε πέσει και το δακρυγόνο με το κιλό.


αχ :inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#380889 ΜΠΗΤΣ
Εικόνα
ΠΛΗΖ
Άβαταρ μέλους
By g8777
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#381266 Έλα Κιούση για σένα.

Εικόνα

Εποχές ΠΑΣΟΚ, να τσουγκράνε οι Ελληνάρες και να προσπαθεί να χωθεί το γατάκι ο Γιούνκερ από δεξιά. :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#382713 Κάποια στιγμή θα το ζούσαμε και αυτό.

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1500137820

Βουλή: Θερμός διάλογος βουλευτή του ΚΚΕ με επίτροπο της ΕΕ


«Ως ΚΚΕ είμαστε υπερήφανοι για τα τεράστια επιτεύγματα των λαών των σοσιαλιστικών χωρών. Ο σοσιαλισμός κομμουνισμός αποτελεί το μέλλον της ανθρωπότητας», είπε ο βουλευτής του ΚΚΕ και πρόσθεσε ότι «μόνο ως ειρωνεία μπορούν να θεωρηθούν τα 70 χρόνια ευημερίας»


Είπε άτομο που μεγάλωσε στην Ελλάδα της αυθονίας υλικών αγαθών και χρημάτων.

Και έλαβε απάντηση από άτομο που μεγάλωσε στη Ρουμανία του Τσαουσέσκου

Δεν ζήσατε σε χώρα που είχε δύο ώρες τηλεόραση κάθε μέρα μόνο. Δεν ζήσατε εσείς σε μια χώρα όπου εγώ έμαθα, από Σχολή που είχαμε μηδέν βαθμούς


Εικόνα

:s_roses :s_roses