Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#379917
drdino έγραψε:Οκ για την σιτα, δεν θα την έβαζα ούτε εγώ, αλλά μέχρι να πω ότι είναι χάλια απέχει λίγο

Εικόνα


:lol: :lol: ωραιο το τζιφακι :lol: :lol:
Ντινο εάν βαλεις διπλα μια απλη s μια τούρμπο μια gt3 ,είναι μακραν ομορφοτερη χωρις να προσπαθει να εντυπωσιασει με αυτοκολητζιθρες,κοτετσοσυρματα,καρμπον φιλετα γυαλιστερα στο ταμπλω όπως στο εβο9 του 2006.
300.000 δολαρια κανει,πορσε είναι,αριθμημενη είναι.
Είναι υπερβολικα φορτωμενη,και κακογουστα μαλιστα.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#380386 Ειναι μαλλον μια απο τις...ιστορικες στιγμες -για τοπικο Porsche- που θα συμφωνησω με τον dimviii... :lol:

Exoυν βαλθει τα απανταχου νεοπλουτα, εφφετζιδικα wannabe αγωνιαρικα χερια, να βαρυφορτωνουν με "customization" μπουρδολογιες (με το αζημωτο φυσικα για την εκαστοτε φιρμα), αυτοκινητα καθαροαιμα, ιδανικα για χρηση σε πιστα, θελοντας να φωναζουν απο μακρια, "κοιτα ποσο γ@ματο αγωνιστικο για το δρομο εχω ο πανγληγορος!" :metalo: :yahoo: :lol:

Μιση ντροπη(?) των κατοχων, αλλα και αλλη μιση της Porsche που "επιτρεπει" τετοιες -πανακριβα πληρωμενες μαλιστα- εργοστασιακες "διαμορφωσεις"...

Προσωπικα, εαν μπορουσα να καταβαλλω το ποσο που χρειαζοταν και ημουν ενας απο τους 991 πρωτους τυχερους, σε σχεση με τα "απλα" διαθεσιμα χρωματα-εξτρα θα την επελεγα ετσι ακριβως...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#380586 Μην βγάζεις τοση χολη. Δεν υπαρχει λογος.

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#380591 Εγώ με το σαλόνι μια ζημιά την έπαθα... (με την καλή έννοια)
Δεν θα αγόραζα κάτι τόσο vintage (θα προτιμούσα να είναι όλο καφέ), αλλά το θεωρώ καλόγουστο.

Κάτι άλλες λεπτομέρειες είναι όντως κιτς αλλά ντάξει... από τη στιγμή που δεν θα την οδηγήσουμε θα επιβιώσουμε.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#380604
EDDIE_147 έγραψε:Εγώ με το σαλόνι μια ζημιά την έπαθα... (με την καλή έννοια)
Δεν θα αγόραζα κάτι τόσο vintage (θα προτιμούσα να είναι όλο καφέ), αλλά το θεωρώ καλόγουστο.

καλογουστο είναι το vintage καρω στο καθισμα με το γυαλιστερο carbon στο ταμπλω?
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#380612 Εικόνα

Το ταμπλό είναι δέρμα (φανταστικό).

Το carbon φιλετάκι (και στις πόρτες) θα το τοποθετούσα εδώ

Κάτι άλλες λεπτομέρειες είναι όντως κιτς αλλά ντάξει... από τη στιγμή που δεν θα την οδηγήσουμε θα επιβιώσουμε.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#380624 Εξωτερικά πάντως είναι μεγάλο καρναβάλι αυτό το R της προηγούμεης σελίδας. Όχι ότι μέσα είναι πολύ καλύτερο... Tamtakos Edition! :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#380707
mirage έγραψε:Μην βγάζεις τοση χολη. Δεν υπαρχει λογος.

< >


Απλη διαπιστωση ειναι...Εχω δει αρκετα τετοια σκηνικα, σε ακριβες και πιο ειδικες κατασκευες, δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου...
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#380711
EDDIE_147 έγραψε:Εγώ με το σαλόνι μια ζημιά την έπαθα... (με την καλή έννοια)
Δεν θα αγόραζα κάτι τόσο vintage (θα προτιμούσα να είναι όλο καφέ), αλλά το θεωρώ καλόγουστο.


Μεσα ειναι ωραιος ο συνδυασμος, καφε δερμα με το ασπρο-μαυρο καρρο, δινει μια vintage αισθηση που οκ, δεν γινεται να αρεσει σε ολους. Καγκουρικο/κιτς το εσωτερικο παντως imo δεν ειναι.

EDDIE_147 έγραψε:Κάτι άλλες λεπτομέρειες είναι όντως κιτς αλλά ντάξει... από τη στιγμή που δεν θα την οδηγήσουμε θα επιβιώσουμε.


:lol:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#380910
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#380962 γερασε,ουτε ένα σωστο αναποδο τιμονι για τρειλερ ρε γμτ.. :(
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#381189
dimviii έγραψε:γερασε,ουτε ένα σωστο αναποδο τιμονι για τρειλερ ρε γμτ.. :(


Αυτό θα έλεγα και εγώ. Βέβαια σε αυτά τα νταμάρια που πήγαν να κάνουν γύρισμα λογικό μου φαίνεται.
Πάντως τα βάζει πιο ωραία ο Γεωργιάδης και μάλιστα δυσκολότερα και πιο δυνατά αμάξια...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#381211
RXristos έγραψε:
dimviii έγραψε:γερασε,ουτε ένα σωστο αναποδο τιμονι για τρειλερ ρε γμτ.. :(


Αυτό θα έλεγα και εγώ. Βέβαια σε αυτά τα νταμάρια που πήγαν να κάνουν γύρισμα λογικό μου φαίνεται.
Πάντως τα βάζει πιο ωραία ο Γεωργιάδης και μάλιστα δυσκολότερα και πιο δυνατά αμάξια...

σε νταμαρι με πολύ σκονη κατω για να γινει πιο ευκολο το ξεκολλημα και με λιγοτερα χλμ.
παρολα αυτά σαχλαμαρα το περασμα.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#382187