Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#379855 Ναι έχουν φέρει από την προηγούμενη βδομάδα για να παίξουν σε ένα event στο Εκαλη Club. Φίλος που συμμετείχε στο event και την περιεργάστηκε έχει μείνει λίγο |λογοκρισία| με το αυτοκίνητο. Δεν είναι κάνας σούπερ γνώστης αλλά τα βασικά τα σκαμπάζει. Το μόνο που μου είπε (συγκρίνοντας κυρίως με το δικό μου), είναι ότι είναι αρκετά πιο στενάχωρη μπρος-πίσω.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#379858 Εμενα φιλος μου δουλευε στο St Moritz που εγινε η παρουσιαση. Αυτος δεν σκαμπαζει και πολλα απο αυτοκινητα και μου ειπε "καλα 60 και 70.000 που ζητανε ποιος θα δωσει για Alfa Romeo?"
Άβαταρ μέλους
By markvag
#379953
pik. έγραψε:μπλιαχ.

μονο αυτο
Εικόνα


:omg:

Τυφλώθηκε ο pik... :sorry:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#379955 Το δίνουν στον αδελφό μου στη δουλειά (βασικό εξοπλισμό μάλλον), αλλά εκείνος μου λέει κάτι για 3008 full extra :hmmm:

< >
Άβαταρ μέλους
By theo13
#380797
Scotch έγραψε:Το δίνουν στον αδελφό μου στη δουλειά (βασικό εξοπλισμό μάλλον), αλλά εκείνος μου λέει κάτι για 3008 full extra :hmmm:

< >


Και καλά κάνει. Το 3008 είναι φοβερό αυτοκίνητο. Τώρα αν γουστάρει να έχει μπροστά το αστέρι είναι άλλο θέμα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#380805
theo13 έγραψε:Τώρα αν γουστάρει να έχει μπροστά το αστέρι είναι άλλο θέμα.

Τουναντίον.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#380821
theo13 έγραψε:
Scotch έγραψε:Το δίνουν στον αδελφό μου στη δουλειά (βασικό εξοπλισμό μάλλον), αλλά εκείνος μου λέει κάτι για 3008 full extra :hmmm:

< >


Και καλά κάνει. Το 3008 είναι φοβερό αυτοκίνητο. Τώρα αν γουστάρει να έχει μπροστά το αστέρι είναι άλλο θέμα.


Δεν βλέπω τι το φοβερό έχει το 3008. Ψευτοτζιπάκι, χωρίς καν επιλογή τετρακίνησης και με αδιάφορα μοτέρ.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#380828 Είναι μπροστά σε ψιψιψίνια και κοκοκόψαρα :lol:
Δεν ξέρω πώς συγκρίνεται σε όλα τα υπόλοιπα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#380839
REALZEUS έγραψε:
theo13 έγραψε:
Scotch έγραψε:Το δίνουν στον αδελφό μου στη δουλειά (βασικό εξοπλισμό μάλλον), αλλά εκείνος μου λέει κάτι για 3008 full extra :hmmm:

< >


Και καλά κάνει. Το 3008 είναι φοβερό αυτοκίνητο. Τώρα αν γουστάρει να έχει μπροστά το αστέρι είναι άλλο θέμα.


Δεν βλέπω τι το φοβερό έχει το 3008. Ψευτοτζιπάκι, χωρίς καν επιλογή τετρακίνησης και με αδιάφορα μοτέρ.

Μια χαρα μοτερ εχει.

< >
Άβαταρ μέλους
By alexm
#380873
REALZEUS έγραψε:
theo13 έγραψε:
Scotch έγραψε:Το δίνουν στον αδελφό μου στη δουλειά (βασικό εξοπλισμό μάλλον), αλλά εκείνος μου λέει κάτι για 3008 full extra :hmmm:

< >


Και καλά κάνει. Το 3008 είναι φοβερό αυτοκίνητο. Τώρα αν γουστάρει να έχει μπροστά το αστέρι είναι άλλο θέμα.


Δεν βλέπω τι το φοβερό έχει το 3008. Ψευτοτζιπάκι, χωρίς καν επιλογή τετρακίνησης και με αδιάφορα μοτέρ.

+1 στον μιραγκε. Αλλωστε ποιος αγοράζει 3008 (η stelvio)για να κανει σοβαρό offroading

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#380878 Εκτός του ότι δεν έχει δυνατά μοτέρ, είναι αστείο να λέμε ότι ένα SUV είναι μια χαρά χωρίς τετρακίνηση. Όχι για κανένα trial, απλά για να μην κολλήσεις στην παραλία μαζί με τα επιβατικά... :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#380886 car not fit for purpose = Το αυτοκίνητο δε λειτουργεί σκόπιμα

Πονεσε το μυαλο μου :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By drdino
#380888 Shock and horror, τα φίλτρα σωματιδίων βουλώνουν όταν οδηγείς μόνιμα μέσα στην πόλη με χαμηλές ταχύτητες.