Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#350240
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#350262 θελω σχολιο Ιταλακια. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#366820 Πιθανόν να προκύψει ένα 4ημεράκι τέλη Μαιου στο Μάντσεστερ , όπου και θα μείνω στο σπίτι του κουνιάδου μου..
Εκτός από το να πάω στο γήπεδο , επειδή 3-4 μέρες θα κινηθώ μόνος μου τα πρωινά , υπάρχει τπτ αξιόλογο να δω?
Θα ταξιδέψω μόνος μου.Βεβαια από ότι βλέπω σήμερα , τσιμπάνε τα 200+ τα εισιτήρια...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#366831
bibendum έγραψε:θα σου πει ο κουνιαδος σου :D




ο κουνιάδος μου δεν μένει μόνιμα εκεί , πάει 1 φορά περίπου ανα 3μηνο , έχει ήδη πάει 2 φορές από καμμιά βδομάδα , δεν τον λες και γνώστη...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#377155 Το Πάσχα θ'ανέβω Λονδίνο, Μ. Παρασκευή εώς Δευτέρα.

Επειδή τα Πάσχα μας πέφτουν μαζί, αξίζει κανείς να δει τη δική τους τελετή ή/και έθιμα ή δεν έχουν κάτι αξιοσημείωτο ;

Unregistered Oyster κάρτες που έχουν να χρησιμοποιηθούν από τον Οκτώβρη χάνουν τα credits τους ;
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#377309
Dimitris_P έγραψε:Το Πάσχα θ'ανέβω Λονδίνο, Μ. Παρασκευή εώς Δευτέρα.

Επειδή τα Πάσχα μας πέφτουν μαζί, αξίζει κανείς να δει τη δική τους τελετή ή/και έθιμα ή δεν έχουν κάτι αξιοσημείωτο ;

Unregistered Oyster κάρτες που έχουν να χρησιμοποιηθούν από τον Οκτώβρη χάνουν τα credits τους ;
Όχι δε νομίζω να έχουν τίποτα το ενδιαφέρον ή ειδικό ή πρωτότυπο. Εκτός αν θέλεις να συμμετέχεις σε κυνήγι πασχαλινών αυγών....
Μάλλον πρέπει να ισχύουν οι κάρτες. Κοίτα όμως αν μπορείς να τις κάνεις register ώστε να δεις και τι έχουν μέσα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#377353 Ισχυουν κανονικοτατα. Dimi Αγγλια δεν ειχες σπουδασει εσυ;

< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#377378 3 φορές έχω κάνει Πάσχα στο νησί και 3 πρωτοχρονιές (η μία ήταν στο millenium :inlove: ) . Αν μπορούσα να το αποφύγω, θα το απέφευγα :lol: Ειδικά Πάσχα ήταν απογοήτευση.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#377403 Sknipper το προσπάθησα αλλά ήθελε να έχει χρησιμοποιηθεί τουλάχιστον 8 εβδομάδες.

Μιραγκε Ουαλία
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#377511
Dimitris_P έγραψε:Μιραγκε Ουαλία


Prifysgol Caerdydd? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#379808 Έκλεισα sky garden :yahoo:

18:45, ελπίζω να είναι καλή ώρα, ούτε πολύ ήλιο :shifty: να σε στραβώνει :shifty: :shifty: ούτε νύχτα να μη βλέπεις. Μια ώρα λέει διάρκεια οπότε θα προλάβουμε και σούρουπο :superman:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#381594 Έκανα register 2 Oyster κάρτες αλλά δεν βλέπω πουθενά την επιλογή να κάνω online top up. Όταν πάω για το auto popup μου λέει όχι δεν έχω top up και να πάω σε κανονικό pay as you go και έχει ενεργοποίηση από κάποιο σταθμό μόνο. :hmmm: