Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#373354 Μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος, κανένας μας δεν πρόκειται να το οδηγήσει, ούτε καν να το δει από κοντά :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#373631 Στα καθίσματα έχει βάλει τραπεζομάντηλο από χασαποταβέρνα;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#373643
Χρήστος Λάππας έγραψε:Στα καθίσματα έχει βάλει τραπεζομάντηλο από χασαποταβέρνα;

Όχι καθίσματα από Golf V Gti

< >
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#374354 2017 991 GT3 MKII

Η 2η γενια της 991 GT3 παρουσιαστηκε στην Γενευη. Εμφανισιακα ελαχιστες οι διαφορες, που εντοπιζονται κυριως στους προφυλακτηρες και πισω αεροτομη.

Σε σχεση με την προηγουμενη γενια, αυξημενη ειναι η χωρητικοτητα του ατμοσφαιρικου 6κυλινδρου boxer κινητηρα, απο 3,8 λιτρα στα 4 λιτρα, με την ιπποδυναμη να φτανει πλεον τα 500ps.

Για πρωτη φορα σε GT3 υπαρχει στανταρ ενεργητικη 4διευθυνση, αλλα και δυνατοτητα παραγγελιας -χωρις χρεωση- με χειροκινητο 6 σχεσεων κιβωτιο (το νεο που χρησιμοποιηθηκε στην 911R με κοντυτερες σχεσεις και διαδρομες), μετα και απο απαιτηση πολλων οπαδων της φιρμας.

Περισσοτερες λεπτομερειες στο δελτιο τυπου της Porsche:
http://press.porsche.com/news/release.php?id=1018

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από Κίκιζας Γρηγόρης και 10 Μαρ 2017, 16:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#374355 Τώρα κάνεις και ελεύθερη απόδοση σε δελτία τύπου;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#379791 http://rennlist.com/forums/991-gt3-gt3rs-and-911r/977191-hallelujah-my-brewster-911r-is-finally-here.html

holy fuckery
Άβαταρ μέλους
By dimik
#379796 Δέρματα και μαλακά πλαστικά παντού.....είμαι σε έκσταση :omg:

Το πρασινάκι δεν μου πολυάρεσε όμως :hmmm:
σαν

Εικόνα

με ρίγες είναι
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#379800 Τι είναι αυτό στην 6η φωτο ταξίμετρο;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#379803 Έχεις δει πολλά τέτοια ταξίμετρα; :lol: Ανιχνευτής ραντάρ είναι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#379903
dimik έγραψε:Δέρματα και μαλακά πλαστικά παντού.....είμαι σε έκσταση :omg:

Το πρασινάκι δεν μου πολυάρεσε όμως :hmmm:


χαλια είναι,καρακιτσαριο από ολες τις μπαντες μεσα εξω.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#379905 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#379910 ε δεν έχει κι άδικο ο dimvii εδώ που τα λέμε :lol:

Αυτή η σίτα (στο fl θα γίνει έξυπνη) μπροστά ιδίως, τέτοια είχε η μακαρίτισσα η γιαγιά μου στο χωριό για τα κουνέλια πριν πιλαλήσουν στην εξοχή
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#379913
drdino έγραψε:Εικόνα


αμα σου αρεσει το ασημι κοτετσοσυρμα στον εμπρος προφυλακτηρα σαν αυτό του Τολιας εντισιον,και στον μασπιε να γραφει ότι είναι ένας γρηγορος σκαραβαίος,ή την κιτρινη αυτοκολητζιθρα πορσε στο πλαι καλα κανεις και πιστολιαζεσαι.
Εγω 300.000 δολαρια για καρακιτσαριο δεν εδινα.
Θελει προσπαθεια για να κανεις μια 911 ασχημη,εδω τα εχουν καταφερει. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By drdino
#379915 Οκ για την σιτα, δεν θα την έβαζα ούτε εγώ, αλλά μέχρι να πω ότι είναι χάλια απέχει λίγο

Εικόνα