Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#379363
Νίκος Παππάς έγραψε:Ναι και παίζει μόνο στην Εθνική!!
Τον Κωστάκη γιατί τον έβγαλε; ποιον άλλο έχει να κουβαλήσει την μπάλα;

Από το Redmi Note 4

Τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Στο 70, στο 0-1, με 10 παίκτες και ενώ από την αρχή πήγαινες να "κλέψεις" το ματς, ο Φορτούνης είναι πολυτέλεια.
Πρέπει να βάλεις κάποιον να μαρκάρει.
Έβαλε τον Τζιόλη βέβαια. :slap:
Μπήκε και ο Ζέκα τώρα. Καλη κινηση.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#379364
bujinkan έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Βάλε Κάρολο Ζεκίδη μέσα να κλειδώσει το ματς. Ποιον Τζιολη τωρα. Ήμαρτον.....

Μπάγερν έστειλες σμσ στον σκιμπε?

< A3003 >

whatsapp. Σιγά μη χρεωθώ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#379366 Τι εβαλε ο καριολης. :lipsealed:
Τον ξεφτιλισε τον Σωκρατάκο τον τοσοδουλη. Αμα ηταν ο Κωστάρας ο Μανωλάς εκεί θα τον είχε καταπιει.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#379370 Τι βλακας ο Ταχτσιδης... Κι αυτός ο Μανταλος με τι μέσο παίζει ρε φουστη...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#379371 Δύσκολο ματς, πόσο μάλλον με 10. Όταν μπήκε το γκολ του Μίτρογλου έγινε της π@@@@τ@νς... δεν πειράζει...
Εικόνα



< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#381417 Σήμερα ο Ολυμπιακός, το μεγαλύτερο club στον πλανήτη, η ΘΡΥΛΑΡΑ μας, παίζει στις 19:30 με τον Πλατανιά στο Καραϊσκάκης και ο Busso θα είναι μέσα.
Θα είμαι μέσα γιατί θέλω να δω τον αγαπημένο μου προπονητή ξανά στον πάγκο μας.
Πάμε γερά Κύριε Τάκη Λεμονή. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#381565 Ο Ολυμπιακός χάνει στο Καραϊσκάκη 1-0 με πέναλτι από τον Πλατανιά !!!

Πρωταπριλιάααα!!! NOT :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#381585 2-1 με επική ανατροπή (όντως επική, όχι σαν τις |λογοκρισία| της Μπάρτσα με την Παρί) και μαεστρικο κοουτσαρισμα από Τακαρο Λεμονή.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#381752 Αυτό το σκορποχώρι ονόματι ΑΕΚ, έχει το θράσος σε κάθε ευκαιρία να μιλάει και να αμφισβητεί τον, αιώνιο πρωταθλητή και επιβήτορα της, Ολυμπιακό.
Με μιας βδομάδας νίκη, δεν γίνεσαι ούτε πρωταθλητής, ούτε μεγάλη ομάδα.

Και αν ο Ολυμπιακός περνά ένα κακό φεγγάρι, μεγάλη ομάδα είναι και θα βρει ξανά το δρόμο του. Εσείς; Τι; Πότε;

Σας κάνει πλάκα ο ΠΑΟ, που έπαιζε με το πτώμα του Ολυμπιακού, του έβαλε ένα γκολ και από το 80 και έπειτα χεσμένος μη γίνει καμιά στραβή και κλαίνε πάλι στα φρεσκοβαμμένα κάγκελα της Λεωφόρου.

Πάμε αύριο πάλι για εξώφυλλα κατά της Διαιτησίας... :lol: :lol: :lol: