Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#379286
NickTG έγραψε:Δεν πιστεύω το χειμώνα να έχετε θέρμανση και να μας λέτε εδώ για το ωραίο κρύο! :shifty: :shifty:

Ενδοδαπέδια πάντα στο φούλ!


< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#379309
mikeerfol έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Καλά κάνω και δεν μου αρέσει το παγωτό.


Από το Redmi Note 4

:omg:

[BAN HIM] [BAN HIM] :adminpower:


Όταν φάω παγωτό ή πιω κόκα κόλα το λένε στις ειδήσεις.
Πρέπει να είμαστε η μοναδική ίσως οικογένεια που πετάμε ληγμένες κόκα κόλες

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#379313
Νίκος Παππάς έγραψε:
mikeerfol έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Καλά κάνω και δεν μου αρέσει το παγωτό.


Από το Redmi Note 4

:omg:

[BAN HIM] [BAN HIM] :adminpower:


Όταν φάω παγωτό ή πιω κόκα κόλα το λένε στις ειδήσεις.
Πρέπει να είμαστε η μοναδική ίσως οικογένεια που πετάμε ληγμένες κόκα κόλες

Από το Redmi Note 4


Πέτα το το παλιοxbox, σε 'χει καταστρέψει :( :(
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#379317
Giuseppe Busso έγραψε:

Όλη η Γη έχει ομορφιές. Αλλά σε τούτη τη γωνιά, όση ομορφιά έχει η Γη, άλλη τόση υπάρχει εδώ συμπυκνωμένη.
Αγαπώ τον ελληνικό καιρό, τον ελληνικό ήλιο, το ελληνικό κλίμα, την ελληνική γη, την ελληνική μυρωδιά της φύσης, την ελληνική κουζίνα, την ελληνική ιστορία πίσω από κάθε μέρος, περιοχή και λέξη.
Ντροπή να βάζεις στην ίδια πρόταση Αυστρία και Νορβηγία. Ούτε και οι πιο ακραίοι εθνικιστές τους, δεν θα το τολμούσαν.


Τι παραπάνω έχουμε ας πούμε από την Ισπανία ή την Τουρκία; Θα σου απαντήσω μόνος μου: Ιστορία! Μόνο η Ιταλία προσφέρει αρχαία αξιοθέατα σχεδόν αντάξια των δικών μας (στην Ευρώπη, γιατί αν πάμε γενικά έχει κάτι πυραμίδες η Αίγυπτος άλλο πράγμα, για να μη μιλήσω για Μεσοποταμία). Κατά τα άλλα η γεωγραφία και μορφολογία παρόμοια είναι. Και η αρχιτεκτονική και η διαμόρφωση στο εξωτερικό είναι ανώτερη συνήθως. Γενικά είναι αστείο να θεωρούμε ότι ζούμε στο καλύτερο οικόπεδο του πλανήτη και άλλα τέτοια γραφικά. Αυτά μπορεί να τα πει μόνο κάποιος εθνικιστής που δεν έχει βγει έξω από τα σύνορα. (Δεν το λέω για σένα προφανώς, γενικότερο είναι το σχόλιο).


Deleted User 1 έγραψε:Δε μ' αρεσει που πρωινιατικα εκανα τον πυροσβεστη.


Πως την έσβησες; Νερό ή πυροσβεστήρες;


corsair έγραψε:Ελα ημαρτον... Immitation ψήσιμο.


Καλό το κάρβουνο και γευστικό, αλλά... καρκίνος ρε φίλε.


NickTG έγραψε:Δεν πιστεύω το χειμώνα να έχετε θέρμανση και να μας λέτε εδώ για το ωραίο κρύο!


Δεν πιστεύω το καλοκαίρι να έχετε air-con Και να μας λέτε εδώ για την ωραία ζέστη. Και αν είχα να διαλέξω, προφανώς επιλέγω air con έναντι θέρμανσης. Αντέχω άνετα στους 10 βαθμούς σε εσωτερικό χώρο. Στους 30 θέλω να αυτοκτονήσω όμως! :iconcool:


Νίκος Παππάς έγραψε:Καλά κάνω και δεν μου αρέσει το παγωτό.
Πανάκριβο είναι.
Προτιμώ να πιω μία μπύρα [BEER MUG][BEER MUG]


Υπάρχουν ένα σωρό ωραία γλυκά, σωστά, ορθόδοξα, σαν το παλιό ΠΑΣΟΚ. :lol: Το παγωτό είναι ΣΥΡΙΖΑ ρε φίλε. :innocent:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#379337 Με 3-4 λαστιχα, δικα μας και γειτονων. Ηρθε και πυροσβεστικη και εκανε ενα τσεκ μην εχουμε καμια αναζωπυρωση.

<
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#379398
Thomas_C200K έγραψε:
NickTG έγραψε:Δεν πιστεύω το χειμώνα να έχετε θέρμανση και να μας λέτε εδώ για το ωραίο κρύο! :shifty: :shifty:

Ενδοδαπέδια πάντα στο φούλ!


< >


Ντεμεκ δηλαδή! :s_tongue


REALZEUS έγραψε:
Δεν πιστεύω το καλοκαίρι να έχετε air-con Και να μας λέτε εδώ για την ωραία ζέστη. Και αν είχα να διαλέξω, προφανώς επιλέγω air con έναντι θέρμανσης. Αντέχω άνετα στους 10 βαθμούς σε εσωτερικό χώρο. Στους 30 θέλω να αυτοκτονήσω όμως! :iconcool:





Εγώ πάντως δεν είπα αν προτιμώ κάτι.
Μπορώ να σου πω όμως πως φέτος το χειμώνα θέρμανση δεν είχα ποτέ.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#379399 Μου άρεσε που πήγα δεύτερη φορά στον Γιάννη Χαρούλη, η πρώτη ήταν το 2015.
Δεν μου άρεσε ο κόσμος, εννοώντας κάτι λαζογερμανοί, την πρώτη φορά πριν 2 χρόνια ήταν καλύτερα γιατί είμασταν πολύ λιγότεροι που τον είδαμε και δεν είχε γίνει τόσο γνωστός και στους εδώ έλληνες :lol: . Επίσης 3,5 ώρες Live 3 φέτος :lol:
Επόμενος στόχος Σωκράτης Μάλαμας, σε σκέψη για Αρβανιτάκη και Νταλάρα.
Δε μου αρέσει η τιμή εισιτηρίου για Metallica :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#379400
NickTG έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
NickTG έγραψε:Δεν πιστεύω το χειμώνα να έχετε θέρμανση και να μας λέτε εδώ για το ωραίο κρύο! :shifty: :shifty:

Ενδοδαπέδια πάντα στο φούλ!


< >


Ντεμεκ δηλαδή! :s_tongue


.
Είναι πληρωμένη η θέρμανση στο ενοίκιο θα την κάψω και θ αανοίγω τα παράθυρα, ζω εποχές ΠΑΣΟΚ :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#379488
Νίκος Παππάς έγραψε:Πρέπει να είμαστε η μοναδική ίσως οικογένεια που πετάμε ληγμένες κόκα κόλες

Από το Redmi Note 4


Όντως... εμείς δεν αγοράζουμε καν... :lol: σιχαινόμαστε τη γεύση οικογενειακώς... :lol:


Δεν μ' αρέσει που τα έχει παίξει ο υπολογιστής μου και δεν δουλεύει με τίποτα... :s_mad :s_mad

Δεν μ' αρέσει που αν θέλω να μπω στα ιντερνέτς πρέπει να μπω από τον παλιό μου (windows XP κανείς... :ninja: ) που τον έχω στην τηλεόραση για καμιά ταινία... Με το κουνιστό δεν την παλεύω... μόνο κανένα βιντεάκι...

Μ΄αρέσει που τουλάχιστον έχω αυτόν τον υπολογιστή...

Μ΄αρέσει που σήμερα θα πάω βόλτα καλή...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#379492
corsair έγραψε:αυτα παθαινει οποιος σιχαινεται τις κοκες... :twisted:


Είδες windows XP και αισθάνθηκες τα συναισθήματα να σε πλυμμηρίζουν, ε;;; :lol: :lol: :svivhaha: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#379494 Μου αρέσει που πέτυχα το τελευταίο κομμάτι στο νούμερό μου σε τιμή άκρως θανάτου.

http://pulse100.gr/Salomon-S-Lab-Speedc ... k-red-mens