Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#378641 Ε καλά οτι θα έρθει η ισορροπία είναι δεδομένο.
6 ποντάκια (!) σε μία περίοδο έχει ξαναπαίξει;
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#378643
Bayern7 έγραψε:Πάλι τσαπου η προπονητάρα ο Ζοτς;
Ζελικο να σου δώσουμε μήπως τον Αγραβάναρο μπας και κάνεις καμια νικη; Γιατί εκτός απο τη σκατόφατσα σου, έχει γινει και ο σβερκος σου κοκκινος απο τις φάπες.


με ΠΑΟ τεταρτο, Φενερ πεμπτη...

Με ΠΑΟ να κανει το 3-2 και στο καταμεστο γηπεδο ο κοσμος να φωναζει 'Ομπραντοβιτς'

ποσο διαστροφικο σεναριο;

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#378651
Bayern7 έγραψε:Πάλι τσαπου η προπονητάρα ο Ζοτς; :lol: :lol:
Ζελικο να σου δώσουμε μήπως τον Αγραβάναρο μπας και κάνεις καμια νικη; Γιατί εκτός απο τη σκατόφατσα σου, έχει γινει και ο σβερκος σου κοκκινος απο τις φάπες.




Το να κοροιδευεις τον βασιλια οταν εσυ εχεις κοουτς bullet εχει πολυ πλακα... :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#378656 Ότι να ναι πάλι.
Τι σχέση έχει ποιον προπονητή έχω εγώ; Δεν τα έχω πει για Σφαιρόπουλο; Αααααααστο. Μην το ψάχνεις. Τα εχω πει πριν από εσας.
Και στην τελική ο σφαιρό δεν περνιέται και για καμια προπονητάρα.
Δλδ αν υποστήριζα Spurs που έχουν τον Popovich στον πάγκο, θα μπορούσα να κριτικάρω τον καταδικασμένο τελεσίδικα από την δικαιοσύνη δολοφόνο; :iconcool:
Λογική gianik. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#378658 Οχι φιλε , οταν εχεις Zastava δεν κοροιδευεις τον αλλον που εχει Ferrari...
Οταν γ@μας εσυ το μπαζο ,μην κοροιδευεις τον αλλο που ζμπρωχνει το μοντελο...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#378662
gianik έγραψε:Οχι φιλε , οταν εχεις Zastava δεν κοροιδευεις τον αλλον που εχει Ferrari...
Οταν γ@μας εσυ το μπαζο ,μην κοροιδευεις τον αλλο που ζμπρωχνει το μοντελο...

Τι σε πότισαν χθες;
Δεν παιζει να τα λες αυτα σοβαρά.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#378665
edmond έγραψε:Ε καλά οτι θα έρθει η ισορροπία είναι δεδομένο.
6 ποντάκια (!) σε μία περίοδο έχει ξαναπαίξει;

Άλλο να ισορροπήσει το ματς και να μην πάει στους +20 μέχρι τέλους, άλλο το meltdown που σωστά προέβλεψα. Τι σκατά παθαίνουν δε μπορώ να καταλάβω. Σήμερα είχαν κλάσει πατάτες. Αν μπορούσαν να κάνουν ποδοσφαιρικές καθυστερήσεις πιστεύω θα έκαναν. :lol:
Άβαταρ μέλους
By skous
#378670
bibendum έγραψε:με ΠΑΟ τεταρτο, Φενερ πεμπτη...

Με ΠΑΟ να κανει το 3-2 και στο καταμεστο γηπεδο ο κοσμος να φωναζει 'Ομπραντοβιτς'

ποσο διαστροφικο σεναριο;

< >


Πιο εύκολα θα βγεί το λύματα-Εφές πάντως
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#378681
Bayern7 έγραψε:Δλδ αν υποστήριζα Spurs που έχουν τον Popovich στον πάγκο, θα μπορούσα να κριτικάρω τον καταδικασμένο τελεσίδικα από την δικαιοσύνη δολοφόνο; :iconcool:

Αν είχε η ομάδα σου προπονητή τον Πόποβιτς θα είχες γραμμένο τον κάθε Ομπράντοβιτς εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#378682
Corto Maltese έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Δλδ αν υποστήριζα Spurs που έχουν τον Popovich στον πάγκο, θα μπορούσα να κριτικάρω τον καταδικασμένο τελεσίδικα από την δικαιοσύνη δολοφόνο; :iconcool:

Αν είχε η ομάδα σου προπονητή τον Πόποβιτς θα είχες γραμμένο τον κάθε Ομπράντοβιτς εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Και τώρα γραμμένο τον έχω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#378711
gianik έγραψε:Τον Ζέλικο θα τον σέβεσαι ....[emoji459 τον Ζέλικο..]

Ναι μωρέ γιατί είναι γνωστό οτι θα τους έπεφτε λίγος ο άμπαλος.

ΥΓ. pm
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#378725
Bayern7 έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Δλδ αν υποστήριζα Spurs που έχουν τον Popovich στον πάγκο, θα μπορούσα να κριτικάρω τον καταδικασμένο τελεσίδικα από την δικαιοσύνη δολοφόνο; :iconcool:

Αν είχε η ομάδα σου προπονητή τον Πόποβιτς θα είχες γραμμένο τον κάθε Ομπράντοβιτς εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Και τώρα γραμμένο τον έχω. :lol:


13 χρόνια τον είχες σφηνωμένο πάντως.

Άσε που πριν υπογράψει στην Φενέρ στα ερυθρόσβερκα φόρουμς πολύ (και πολλοί) τον ήθελαν...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#378786
KWSN-Men έγραψε:
Bayern7 έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Δλδ αν υποστήριζα Spurs που έχουν τον Popovich στον πάγκο, θα μπορούσα να κριτικάρω τον καταδικασμένο τελεσίδικα από την δικαιοσύνη δολοφόνο; :iconcool:

Αν είχε η ομάδα σου προπονητή τον Πόποβιτς θα είχες γραμμένο τον κάθε Ομπράντοβιτς εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Και τώρα γραμμένο τον έχω. :lol:


13 χρόνια τον είχες σφηνωμένο πάντως.

Άσε που πριν υπογράψει στην Φενέρ στα ερυθρόσβερκα φόρουμς πολύ (και πολλοί) τον ήθελαν...

Τους κοντούς είχα σφηνωμένους μάγκα. Μπερδεύεσαι. Για τους οποίους έχω δώσει άπειρα respects πολλές φορές. Και εδώ μέσα.
Άααααααααααστο. Με τον Bayern7 μιλάς. Δε μιλάς με καμιά τιτίκα.

Ε καλά τπτ χούπηδες θα ταν, μην τους παίρνεις στα σοβαρά. Για τα φορουμς καλοί είναι. Ως εκεί.
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#378858
Bayern7 έγραψε:
KWSN-Men έγραψε:
Bayern7 έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Δλδ αν υποστήριζα Spurs που έχουν τον Popovich στον πάγκο, θα μπορούσα να κριτικάρω τον καταδικασμένο τελεσίδικα από την δικαιοσύνη δολοφόνο; :iconcool:

Αν είχε η ομάδα σου προπονητή τον Πόποβιτς θα είχες γραμμένο τον κάθε Ομπράντοβιτς εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Και τώρα γραμμένο τον έχω. :lol:


13 χρόνια τον είχες σφηνωμένο πάντως.

Άσε που πριν υπογράψει στην Φενέρ στα ερυθρόσβερκα φόρουμς πολύ (και πολλοί) τον ήθελαν...

Τους κοντούς είχα σφηνωμένους μάγκα. Μπερδεύεσαι. Για τους οποίους έχω δώσει άπειρα respects πολλές φορές. Και εδώ μέσα.
Άααααααααααστο. Με τον Bayern7 μιλάς. Δε μιλάς με καμιά τιτίκα.

Ε καλά τπτ χούπηδες θα ταν, μην τους παίρνεις στα σοβαρά. Για τα φορουμς καλοί είναι. Ως εκεί.


Σπανούλαρος ή Σπανακοπιτούλης;