Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#378469 Άγιο είχες Μπιχλα μου. Ο, τι έβλεπε αυτή χθες το βράδυ θα το ξανάβλεπες εσύ για ενοίκιο.
Άσε το άλλο. Το όνομα. Ειναι στατιστικά εξακριβωμένο ότι πριν δύο-τρία χρόνια θα τη λέγανε Βαγγέλη (νομίζω ότι έχει ανέβει η ΚΥΑ στο diavgeia :hmmm:)
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#378491
stavrosg έγραψε:Καλά έκανε η Μαρία. Η Βάγια ήπιε και δεν πολυκαταλάβαινε τι έκανε.
Αν θέλει να κάνει την μ@λακία, ας την κάνει ξενέρωτη, όχι σε τέτοια κατάσταση που λες ότι ήταν.

Δε λέω, ως φίλη της καλά έκανε, γιατί με ρώτησε αν τη γουστάρω όμως? Αν έλεγα ναι, θα το
έβλεπε το θέμα διαφορετικά? Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να ασχοληθώ περαιτέρω, έτσι κι
αλλιώς μπορεί να μην θυμάται τίποτα και η θέση μου είναι περίεργη ως σπιτονοικοκύρης.
Το πολύ πολύ να πιάσω κουβέντα στη Μαρία και να την πέσω σε αυτή...
g8777 έγραψε:Άγιο είχες Μπιχλα μου. Ο, τι έβλεπε αυτή χθες το βράδυ θα το ξανάβλεπες εσύ για ενοίκιο.

Σιγά μην έφευγε και από το σπίτι αν την πηδούσα, αφού αυτή μου την έπεσε.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#378493 Η ερώτηση μπορεί να ήταν ένας αμήχανος/αποτυχημένος τρόπος να σου πει να μείνεις μακριά, στη συγκεκριμένη φάση. Από την στιγμή που η κοπέλα ήταν μεθυσμένη (τύφλα, όπως έγραψες) θα ήταν εντελώς λάθος να κάνεις το οτιδήποτε.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#378495 Εγώ ήμουν σίγουρος ότι θα μας έλεγε για τρίο... :lol: :metalo: :metalo: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By otso
#378501
markvag έγραψε:Εγώ ήμουν σίγουρος ότι θα μας έλεγε για τρίο... :lol: :metalo: :metalo: :twisted:


ο πεινασμενος ............

ονειρευεσαι για τριο με αεροσυνοδους στην αποθηκη;

καποτε δουλευε ενας ξαδερφος μου στο αεροδρομιο στην μυκονο , πιτσιρικας τοτε ειχε παει τουαλεττα και απ την αλλη ηταν το γυναικων και ακουγε τα κοριτσια της ολυμπιακης που τα λεγανε , αναμεσα σταλλα ακουσε την μια να λεει του εκανα μια στεγνη πιπα στο πιλοτηριο , και μας ρωταγε μετα , τι ειναι η στεγνη πιπα ρε παιδια;
Άβαταρ μέλους
By xenos
#378512 Δεν πειράζει μπίχλα, next time να σαι πιο γρήγορος. :lol:

Άβαταρ μέλους
By Pitt
#378533 Πω, πω! Μαρτύριο το βράδυ για τον φίλο μας τον Bihla...

Εικόνα


Έχεις την αμέριστη συμπαράστασή μας. :s_empathy

Πάντως καλά έκανες και δεν το συνέχισες, στην κατάσταση που ήταν. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By markvag
#378540
otso έγραψε:
markvag έγραψε:Εγώ ήμουν σίγουρος ότι θα μας έλεγε για τρίο... :lol: :metalo: :metalo: :twisted:


ο πεινασμενος ............

ονειρευεσαι για τριο με αεροσυνοδους στην αποθηκη;


Κρύο καιρός για τρίο... :twisted:

Μπα... δεν μας κάνουν την τιμή εμάς τα φτωχά λαϊκά παιδιά του μεροκάματου... Με τους πιλότους πάει αλλιώς το γράμμα... :iconcool:

otso έγραψε:καποτε δουλευε ενας ξαδερφος μου στο αεροδρομιο στην μυκονο , πιτσιρικας τοτε ειχε παει τουαλεττα και απ την αλλη ηταν το γυναικων και ακουγε τα κοριτσια της ολυμπιακης που τα λεγανε , αναμεσα σταλλα ακουσε την μια να λεει του εκανα μια στεγνη πιπα στο πιλοτηριο , και μας ρωταγε μετα , τι ειναι η στεγνη πιπα ρε παιδια;


Καλά, το τι γινόταν στην ολυμπιακή είναι ιστορίες που θα έκαναν τον σειρηνάκη να κοκκινήσει... :lol: :lol: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#378585
otso έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Αν εννοεί ασάλιωτη τότε άουτς :lol:


ναι ρε τι αλλο;


Λέγοντας "στεγνή" φαντάστηκα ατελείωτη ή μισοτελειωμένη, χωρίς τους... τίτλους τέλους! Αυτό είναι βασανιστήριο, όχι η... ασάλιωτη. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#378586
otso έγραψε:
ναι ρε τι αλλο;


αυτά τα ξερεις.Για να φυτεψεις καμια τριανταφυλλια δεν ξερεις :shifty: