Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#378054 Moυ αρέσει ο otso, που δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω :lol:

Μου αρέσει που περίμενα να γράψει κάτι τέτοιο :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#378063 Μου αρέσουν τα νέα του db. Συγχαρητήρια και καλές πτήσεις να έχει το κορίτσι!

Μου αρέσει που αυτήν την εβδομάδα το πρόγραμμα έχει ΥΠΕΘΑ και αναπολώ (ψιλο-not) ένδοξες εποχές αεροπορίας και ΜΛΑΤ.



< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#378070
dimitrisB έγραψε:
Scotch έγραψε:....αναπολώ (ψιλο-not) ένδοξες εποχές αεροπορίας και ΜΛΑΤ.


Βλέπω .... στα σύνορα κι εσύ : Παπάγου-Χολαργού!

:s_bye


Μόνο για αγήματα τα επισκεπτόμασταν, το τελευταίο 10μηνο που υπηρέτησα στον ΜΛΑΤ (ΚΕΒΟΠ - Χαϊδάρι). Πιο πριν, παραμεθόριος

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#378081 Μόνο εγώ ήμουν κύριος και υπηρέτησα τέρμα θεού αρχές αλλάχ στην τιμημένη Γκάτζα ή για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις Ορεστιάδα :iconcool: **
Κύριε Δημήτρη δεν έγραψα συγχαρητήρια το μεσημεράκι για την θυγατήρ. Συγχαρητήρια και καλές πτήσεις να έχει η κοπέλα..

**και ο Qsis λίγο νοτιότερα καλοπέρναγε την ίδια περίοδο, βέβαια ήταν νεούδι και εγώ παλιός :lol: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#378089 Είναι μερικές ημέρες που δεν την παλεύεις με τπτ ό,τι και να κάνεις.

Σήμερα είναι μία από αυτές. Δεν την παλεύω Εικόνα

Προσπαθώ να δουλέψω αλλά δεν μπορώ με τπτ. Βολοδέρνω
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#378093 Η Όλγα έχει κάποια ανάμιξη, ή απλά ήταν η πρώτη φωτογραφία που έβγαλε το google;
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#378529 Εικόνα

Μου αρέσει η λιακάδα στο μπαλκόνι μας!
Μου αρέσει που το πρωι έφυγα για τη δουλεια 8+ και τώρα είναι 4, έχω γυρίσει, πήγα τουαλέτα (:D), πινω καφεδαρα, η κοβαθενα είναι κούνιες με το μπομπιρα και είμαι ηδη έτοιμος για την απογευματινή μου προπόνηση (στη λιακάδα)......

Δλδ ~ 7,5 ώρες έλειψα για τη δουλεια μαζί με τη μετακίνηση.... :yahoo: και μου αρέσει εννοείται!
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#378599 Χαχα έχεις το δίκιο σου..
Τα ίδια μας λέει και ο αδελφός μου και η κουνιάδα μου (Δουβλίνο, Λονδίνο).
Κάθε φορά που μου περνάνε σκέψεις για εξωτερικό ο ήλιος είναι το πρώτο που μου υπενθυμίζουν....
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#378610 Οκ, εγω παλι δεν την παλευω χωρίς ήλιο.....
Ειδικα ο ανοιξιάτικος είναι απόλαυση.

Το χειμώνα όταν έχει μέρες να βγει σε πιάνει κατάθλιψη, και με το που βγει θέλω να πάω να λιαστω σαν τα φίδια!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#378626 Εγώ πάλι πρέπει να έχει το τρελό ψοφόκρυο για να πεις ότι θα βγω στον ήλιο. Είναι ελάχιστες οι φορές που θα τον αναζητήσω. Αντιθέτως μια ζωή με θυμάμαι να ψάχνω για σκιά
Στην παραλία εννοείται πως το θεωρώ αδιανόητο να κάτσω στον ήλιο πάνω από 5 λεπτά (κι αυτά αφού βγω από τη θάλασσα). Δράμα...

< >