Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#377261
dimviii έγραψε:σε Μιτσουμπισι παιζει αυτό?

https://www.google.de/search?q=illumina ... fdqiH1gPiM:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#377266 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#378028 ΕΠΕΙΓΟΝ.
Παρακαλείται όποιος χρήστης έχει τηλέφωνο επικοινωνίας του Οβελίξ (αν δεν διαβάζει ο ίδιος) να στείλει pm.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#378039 Εικόνα

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#378564 C43 AMG

if you’re about to spend £50,000 on something less practical than a saloon we think you’re entitled to a bit of fireworks. It has more fire in its belly than the other two put together, and while it will always be little brother to the C63, it is clearly the work of AMG. Fast, engaging, fun, comfortable and with a distinct sense of style inside and out, it is the car you should choose if you want something with soul.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

απο ένα εξαιρετικό review (για άλλη μια φορά ) του

http://www.carmagazine.co.uk/car-review ... 17-review/
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#379332 Τί να λέμε c coupe ένα από τα ομορφότερα οχήματα.

Μέχρι τώρα μου άρεσε πολύ η clk ( c209 ). Πλέον c coupe κορυφή.

Είδα ένα cla shooting brake. Μου άρεσε έχει κάτι ξεχωριστό. Θα έλεγα επιτέλους ένα όμορφο station της merc.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#379393
Kon5 έγραψε:Τί να λέμε c coupe ένα από τα ομορφότερα οχήματα.

Μέχρι τώρα μου άρεσε πολύ η clk ( c209 ). Πλέον c coupe κορυφή.

Είδα ένα cla shooting brake. Μου άρεσε έχει κάτι ξεχωριστό. Θα έλεγα ΟΛΑ τα station της merc ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ.

Τώρα θαρρώ πως είναι σωστό :iconcool:

Η C coupe είναι μικρή και πίσω δεν έχει αέρα για τους επιβάτες. E coupe αξεπέραστη :inlove: , λατρεύω το κάμπριο πάντως :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#379430 Θωμά μου είμαι λάτρης πλέον της Merc το ξέρεις :lol: αλλά στα station προτιμώ τις άμεσες ανταγωνίστριες.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#379510
Kon5 έγραψε:Θωμά μου είμαι λάτρης πλέον της Merc το ξέρεις :lol: αλλά στα station προτιμώ τις άμεσες ανταγωνίστριες.

Θα διορθωθεί αυτό το προβληματάκι, μου ξέφυγε το σημείο των Kombi .
Θα με αναγκάσεις να ανατρέξω στο αρχείο για φωτό και βαριέμαι να κουνήσω το δάκτυλο μ.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#379514 Θωμά να προωθείς και αυτό. Την γνωστής οικογένειας μέλος είναι!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#379519
cosneo έγραψε:Θωμά να προωθείς και αυτό. Την γνωστής οικογένειας μέλος είναι!

Εικόνα

Αυτό είναι κινητό σκραπάκι, το τονίζω και το λέω ότι είναι ρενώ. Ένα παιδί ήθελε να αγοράσει το επιβατικό και του λέω μακρυά είναι ρενώ με σήμα Μέρκ. Κατάφερα και έσωσα έναν άνθρωπο, δε στηρίζω πολύ την συνεργασία :shifty: :rtfm: , φαντάσου ότι δεν προβοκάρω καθόλου :shifty:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#382143 H C coupe όντως είναι κούκλα. Μάλιστα είναι καλύτερη σκέτη χωρίς το σποϊλεράκι.
Στα στέισον μόνο η C αξίζει. Η Ε είναι νεκροφόρα και η CLS είναι νεκροφόρα για μαφιόζους....