Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Morx
#377460 Αληθεια τωρα, θα το ποσταρεις παντου;;
Οκ.... παμε τοτε.

50 αλογα σε σκουτερ 260 κιλων.
Τεεεεελέέέέέεεερεεεεε παιδι μου!?!?
Πολυ νοημα!!
Άβαταρ μέλους
By Morx
#377490 Μην το ψαχνεις με τις τιμες.
Ο καθενας ζηταει οσα νομιζει, αν βρεθει αγοραστης, βρεθηκε και δε γαμεις!

Για παπακια 20ετιας, ζητανε 700 και 800€.

Θα μου πεις, απο το τιποτα για καποιους, ισως ειναι σωτηριο το να δωσουν μια 700άρα για ενα σαπιοCrypton του '98, προκειμενου να μην τρωνε στη μαπα περπατημα, ΟΑΣΘ να γλιτωσουν πολυ απο το χαμενο χρονο περπατηματος, ιδρωτα, αιμα, φουσκαλες στα ποδια κτλ ...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#377521 Λεμον, ενα xr-ακι αν βρεις τοτε, εισαι αρχοντας. Μονο περιμενεις να βρεις ενα καθαρο. Αν βρεις κ ενα σετ ζαντες να βαλεις τα τακουνια σου, κανεις κ το κεφι σου ωραια.

Για την ιστορια τι να σου πω; οτι μου εκανε εντυπωση; Δεν θα στο πω. Οι μλκες πανε κ ερχονται και ειναι πλειοψηφια. Υπομονη...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#377603 Νίκο, μήπως να το πας στις "τεχνικές οδήγησης"; Μάλλον ταιριάζει καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#378492 @xenos, τωρα που το πηρες, του αλλαξες λαστιχο για πες που το τσεκαρες; Που θα το πηγαινεις για σερβις;

Απο χθες αργα το βραδυ που εφυγα απο την συγκεντρωση επαθα............................................. DESMO! :lol: Ειχα παρκαρει διπλα, μαλλον ο Γρηγορης παρκαρε διπλα μου (ηταν οργανωμενο σχεδιο οπως καταλαβαινετε ) και οταν φευγαμε την εβαλε μπροστα και............αυτο ηταν.

Ξαπλωσα να κοιμηθω αφουγκαζομενος τους παλμους της καρδιας που εκαναν σαν V2 90o και σκεφτομουν, κανει το 696 για καθε μερα 15 χλμ;

Θα με χωρισει η γυναικα αν αγορασω μοτο με 4200€;

Αλλα πριν φτασω στο σεναριο να χαλασω τον γαμο μου :lol: που θα το πηγαινω για σερβις οταν το παρω; Εχει σωστο μηχανικο στο κεντρο που να μην θελει νεφρο για ενα σερβακι; Που ειναι οι καλοι μηχανικοι Ducati;



Φυσικα και η γνωμη του Γρηγορη (αφου αυτος ειναι ο υπευθυνος για την ασθενεια ) οπως και οποιου αλλου γνωριζει δεκτη !

:s_roses :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#378500 Εγώ έχω να πω τα καλύτερα για τον Στέλιο Φιλιππάκη στο Παλαιό Φάληρο. :metalo:
Να πω επίσης πως τα Monster, έχουν φθηνότερη συντήρηση, λόγω εύκολης πρόσβασης στο μοτέρ και υγρού συμπλέκτη.
Το μόνο που θέλει προσοχή, είναι το κοντέρ. Στα παλιότερα έπαιρνε νερό, γι' αυτό πολλοί έβαζαν μασκάκι εμπρός.

Για να λέμε και τα καλά του Νίκου όμως, να πω εδώ πως ξεκινήσαμε παρέα από τις Υάδες, στο βουνό επιλέξαμε διαφορετικό δρόμο (εγώ έστριψα δεξιά που λέει για Ψυχικό, και στο φανάρι φτάσαμε παρέα! :lol:

Να συμπληρώσω εδώ πως η δική μου έχει:
-Desmo
-Ξηρό συμπλέκτη (ψιψιψίνια και κοκοκόψαρα αλλιώς...)
-Termignioni
-Ducati Performance εγκέφαλο (που κάνει ηδονικά σκασίματα στα κατεβάσματα και δουλεύει με πιο πλούσιο μείγμα).

Την επόμενη φορά προσφέρω και βόλτα. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#378508
Άβαταρ μέλους
By xenos
#378521