Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#378214 Ναι αυτοκόλλητη είναι σίγουρα. Υφασμάτινη κολλητική ταινία να ζητήσω ή έχει καμιά πιο ειδική ονομασία άραγες? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#378215 Ξεκίνα από αυτό και βλέπεις. Για καλωδίωση το θες;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#378218 Eσωτερικό ή εξωτερικό;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#378231 Έχω τον αισθητήρα του maf που έχει σπάσει το σπιράλ και θέλω να το περάσω μία και ετοιμάζω και την καλωδίωση για το retrofit των footwell/warning/puddle lights που θα πάει μέσα στα door panels και πίσω από την κονσόλα.

Απ' ότι έχω δει τα μαμά harnesses είναι όλα περασμένα μ' αυτή την ταινία ανεξαρτήτως του που βρίσκονται.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#378236 Ερώτηση που μου έκανε φίλος και με σκάλωσε :dizzy: .
Ανακαίνισε παλιά αποθήκη και το κάνει σπιτάκι για να κάνει τα χόμπυ του.
Σοβάτισε, πέρασε ηλεκτρικά (όχι ότι ήθελε τίποτα σπουδαίο αλλαγή διακοπτών νομίζω και πρόσθεσε πρίζες δεν έχω ιδέα :lol: ) θέλει να το βάψει, εσωτερικά να τρίψει να ασταρώσει και να βάψει ή να τα πλακώσει όλα με στόκο, να ασταρώσει και να βάψει? Το ίδιο και για τον εξωτερικό χώρο. Να σημειώσω πως οι καιρικές συνθήκες είναι χάλια τον χειμώνα με βροχές χιόνια και κρύο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#378368
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#378438 Κόλλησα τις προάλλες ένα κεραμικό στον τοίχο με θερμόκολλα. Δείχνει να έχει στερεωθεί για τα καλά. Αν θέλω κάποια στιγμή να το ξεκολλήσω τι να κάνω χωρίς να καταστρέψω χρώμα/σοβά;