Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#377771 Και μετα σου λένε ότι αυτά γινόταν μόνο στην British Leyland στα 70's
Άβαταρ μέλους
By markvag
#377788
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378402 Κάηκε η λάμπα του Angel Eye χθές :inlove: , ξέρουμε τι λάμπες παίρνει?
Όπου ψάχνω λένε για αλλαγή με LED αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καγκουριά
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#378408 Εμένα κάηκε το LED στο πίσω αριστερό φανάρι, 5 μέρες αφού το πήρα. :rant:

Εικόνα

To τέρμα αριστέρα... :x


Έντιτ: ΔΕΝ είναι το δικό μου αυτό, δεν είχα φώτο του δικού μου και βρήκα μία και ανέβασα ενός γαλλικού. Σόρυ για τις παρανοήσεις. :oops:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#378429
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378433 Έχει και PIAA και κάτι LUX https://www.luxangeleyes.com/products/l ... halogen-v3 τα οποία υποτίθεται είναι τα καλύτερα, αλλά μου φαίνονται υπερβολικά πολλά τα λεφτά για φώτα θέσης.
Αύριο θα πάω μάλλον στην αντιπροσωπεία να πάρω OEM να τελειώνω, προτιμώ να τα δώσω σε PIAA για τα πορείας.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#378572 Πήρα τηλ στον Σπανό να πάω για λάδια/φίλτρα και μου είπε ότι το 1ο διαθέσιμο ραντεβού είναι σε 2 εβδομάδες. :dizzy: Πάνε καλά οι δουλειές!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#378606 Ή τους έχει διώξει όλους και κάνει μόνος του τα service

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378635 Άλλη μλκια της BMW σου δείχνει απλά το σήμα για καμένο φως και πουθενά δεν λέει ποιο φως.

Άρε μαμά VW πόσο μπροστά είσαι, μόνο εσύ και η Xiaomi

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#378644
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378650 Για να λέμε την αλήθεια τα μενού της 320 είναι απαράδεκτα, πολλή λίγη πληροφόρηση και ηλιθιο χειρισμό.
Που είναι η στιγμιαία κατανάλωση (ψηφιακά), η απόσταση διαδρομής, η ώρα διαδρομής?
Επισης αυτοκίνητο του 10, αξίας άνω των 30.000 χωρίς έγχρωμη μεγάλη οθόνη στο ηχοσυστημα? Σοι και καλά να βάλεις idrive και να παίζεις με το άθλιο χειριστήριο του?

< >