Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#377550



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#377769 Meanwhile in pnw ή πενβέ :svivhaha: :svivhaha:

Drunken BMW workers disrupt car production
At a BMW plant in Munich, Germany, production came to a standstill for almost an hour after two workers had passed out during their shift due to alcohol and drug consumption, costing the company dearly.
Confirming a report in the German tabloid Bild on Monday, the Munich-based premium carmaker said two of its assembly line workers had collapsed towards the end of their shift earlier this month after drinking "copious amounts of alcohol" and smoking synthetic marijuana.
Other BMW employeeshad called for an ambulance, which caused production to be suspended for a period of 40 minutes, a BMW spokesman said. The incident resulted in a financial loss "in the five figures," he added.
Mass-circulation Bild reported earlier on Monday that one of the workers had been fired and the other moved to a different location. The newspaper also cited an anonymous source as saying BMW's loss due to the incident totaled 1 million euros ($1.06 million).
Πηγή: http://www.dw.com/en/drunken-bmw-worker ... acebook-dw


:shifty:
φαντάσου πόσο άθλια είναι τα αμάξια που παράγουν για να το ρίχνουν σε ναρκωτικά και ποτά :shifty: :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#377771 Και μετα σου λένε ότι αυτά γινόταν μόνο στην British Leyland στα 70's
Άβαταρ μέλους
By markvag
#377788
Thomas_C200K έγραψε:φαντάσου πόσο άθλια είναι τα αμάξια που παράγουν για να το ρίχνουν σε ναρκωτικά και ποτά :shifty: :shifty: :lol:


Ήτανε βαλτοί από απελπισμένους ανταγωνιστές για δυσφήμιση... :shifty: :svivhaha: :lol:


Αυτό πρέπει να έχει ξαναμπεί νομίζω...



:svivhaha: :svivhaha: :s_wink
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378402 Κάηκε η λάμπα του Angel Eye χθές :inlove: , ξέρουμε τι λάμπες παίρνει?
Όπου ψάχνω λένε για αλλαγή με LED αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καγκουριά
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#378408 Εμένα κάηκε το LED στο πίσω αριστερό φανάρι, 5 μέρες αφού το πήρα. :rant:

Εικόνα

To τέρμα αριστέρα... :x


Έντιτ: ΔΕΝ είναι το δικό μου αυτό, δεν είχα φώτο του δικού μου και βρήκα μία και ανέβασα ενός γαλλικού. Σόρυ για τις παρανοήσεις. :oops:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#378429
dimik έγραψε:Κάηκε η λάμπα του Angel Eye χθές :inlove: , ξέρουμε τι λάμπες παίρνει?
Όπου ψάχνω λένε για αλλαγή με LED αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καγκουριά

Χθες έπεσα πάνω σ' αυτό το βιντεάκι από ένα τυπά που ακολουθώ στο youtube. Φαντάζομαι σε πιάνει κι εσένα αυτό. Δεν ξέρω αν είναι θέμα του συγκεκριμένουν led ή γενικά δε δουλεύουν καλά τα led σ' αυτό το σύστημα.

Άβαταρ μέλους
By dimik
#378433 Έχει και PIAA και κάτι LUX https://www.luxangeleyes.com/products/l ... halogen-v3 τα οποία υποτίθεται είναι τα καλύτερα, αλλά μου φαίνονται υπερβολικά πολλά τα λεφτά για φώτα θέσης.
Αύριο θα πάω μάλλον στην αντιπροσωπεία να πάρω OEM να τελειώνω, προτιμώ να τα δώσω σε PIAA για τα πορείας.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#378572 Πήρα τηλ στον Σπανό να πάω για λάδια/φίλτρα και μου είπε ότι το 1ο διαθέσιμο ραντεβού είναι σε 2 εβδομάδες. :dizzy: Πάνε καλά οι δουλειές!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#378606 Ή τους έχει διώξει όλους και κάνει μόνος του τα service

< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#378614
dimik έγραψε:Κάηκε η λάμπα του Angel Eye χθές :inlove: , ξέρουμε τι λάμπες παίρνει?
Όπου ψάχνω λένε για αλλαγή με LED αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καγκουριά


Εμένα εδώ και μήνες μου βγάζει όποτε του κατέβει προειδοποίηση για καμένο φως. Έλα όμως που δουλεύουν όλα. Φλας, ημέρας, μεσαία, μεγάλα, ομίχλης, στροφής, φρένα, δυνατά φρένα, τα πάντα όλα. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378635 Άλλη μλκια της BMW σου δείχνει απλά το σήμα για καμένο φως και πουθενά δεν λέει ποιο φως.

Άρε μαμά VW πόσο μπροστά είσαι, μόνο εσύ και η Xiaomi

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#378644
dimik έγραψε:
Άρε μαμά VW πόσο μπροστά είσαι, μόνο εσύ και η Samsung

< >


Έκανες λάθος κινητά... :shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#378650 Για να λέμε την αλήθεια τα μενού της 320 είναι απαράδεκτα, πολλή λίγη πληροφόρηση και ηλιθιο χειρισμό.
Που είναι η στιγμιαία κατανάλωση (ψηφιακά), η απόσταση διαδρομής, η ώρα διαδρομής?
Επισης αυτοκίνητο του 10, αξίας άνω των 30.000 χωρίς έγχρωμη μεγάλη οθόνη στο ηχοσυστημα? Σοι και καλά να βάλεις idrive και να παίζεις με το άθλιο χειριστήριο του?

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#378676
dimik έγραψε:Για να λέμε την αλήθεια τα μενού της 320 είναι απαράδεκτα, πολλή λίγη πληροφόρηση και ηλιθιο χειρισμό.
Που είναι η στιγμιαία κατανάλωση (ψηφιακά), η απόσταση διαδρομής, η ώρα διαδρομής?
Επισης αυτοκίνητο του 10, αξίας άνω των 30.000 χωρίς έγχρωμη μεγάλη οθόνη στο ηχοσυστημα? Σοι και καλά να βάλεις idrive και να παίζεις με το άθλιο χειριστήριο του?

< >

:shifty: :shifty: :shifty: