Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#377811 Σημερα στο μετρο, ενας καλοντυμενος κυριος κρατουσε την μπαρα και το ματι μου επεσε στο φτηνιαρικο οπως φαινοταν ρολοι.
Και αυτο γιατι ηταν αταιριαστο με το λοιπο ντυσιμο.
Ηταν χρονογραφος, quartz, ατσαλι και χρυσο!
Φαινοταν εξωτερικα ιδιο με αυτα τα κινεζικα που εχει γεμισει το συμπαν!
Ομως εγραφε Seiko...
Κριμα...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#377886 Αν σου πω ότι δεν έχω δει ακόμα τις μπάρες :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#377901 :hmmm:
Δεν εχεις μπει ποτε σε βαγονι του μετρο;
Ως μπάρες, εννοώ τις καθετες δοκούς που υπάρχουν από την οροφή ώς το πατωμα (Για να κρατιεσαι με το χέρι, ασχετως αν μερικες στηριζονται εκει σταθερά, τοποθετωντας τους γλουτους εκατερωθεν... :lol: ) ακριβως στο κέντρο του βαγονιου απεναντι από τις πόρτες.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#377910 Εγώ εννοούσα τα νέα συστήματα ελέγχου εισιτηρίων :lol: (με μπάρες δεν είναι; )
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#377914 Αυτά δεν φαίνονται! Ειναι κρυμμένα για έκπληξη... Μάλλον δρεπάνια! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#378718 Πολύ ενδιαφέροντα τα καινούργια Daytona με το oysterflex μπρασελέ.

Πολλοί φίλοι του Seadweller θα έχουν πάθει εγκεφαλικό τώρα που έχει και αυτό Cyclops (για το μέγεθος δεν σχολιάζω, δυστυχώς για μένα οι περισσότερες μάρκες έχουν τάσεις γιγαντισμού).

Εν τω μεταξύ, φέτος (αντίθετα από πέρσι) το Baselworld έφερε αρκετά ενδιαφέροντα κομματάκια και στην Patek Phillipe. Ξεχωρίζω το πολύ ενδιαφέρον Perpetual 5320, το perpetual monopusher chronograph 5372, το κλασικό 5170p με το φανταστικό μπλε καντράν (σε λευκό ήταν απίστευτο από κοντά, αυτό δείχνει :s_omg και στις φωτογραφίες), αλλά και το Aquanaut 5168g που φέτος με το μπλε καντράν είναι αρκετά ενδιαφέρον (ένα από τα ελάχιστα Patek που μπορείς να μην βγάζεις ποτέ απ’ το χέρι).

http://www.patek.com/en/collection/new-models-2017
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#378719 Νομίζω ότι αυτά, όπως τα Πατατατέκ Φιλίπ, είναι όλα της αμέσου προτεραιότητος του μέσου Ελλ πολίτη.
Νο δάνεια, νο κάρτες, νο μπουζούκια, ρολόγια, σκάφη, εξωχικά κλπ.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#378721 Ενώ οι Ferrari, Lamborghini, Pagani, Bugati, Porsche κλπ που επίσης χαζεύουμε στο forum είναι στις άμεσες προτεραιότητες του Έλληνα πολίτη no δάνεια no κάρτες no μπουζούκια.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#378722 οι τύποι που έχουν τέτοια πράγματα δεν είναι ο μέσος ελ πολίτης, είναι τύποι που και το σπίτι που μένουν ανήκει σε κάποια offshore :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#379054 Το αυτό.
Casualίζει υπέροχα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#379282 Παίδες είδα τιμές για αυτό το Tag και έπαθα ένα εγκεφαλικό.




Και όταν γίνω πολυεκατομμυριούχος, θα πάρω και ένα σαν το παρακάτω

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#379293 Ανέβασε κι αυτή σήμερα ο Μεγάλος με την αρκουδοχερούκλα του.

Εικόνα