Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
9%
4
9%
3
7%
3
7%
6
13%
6
13%
4
9%
4
9%
1
2%
1
2%
0
N/A
0
N/A
1
2%
1
2%
0
N/A
0
N/A
1
2%
1
2%
2
4%
2
4%
1
2%
1
2%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#378026 Θα το δω από το mac που θα έχω πάρει μαζί μου γιατί στο laptop της δουλειάς δε μπορώ.

Ας μου στείλει ΡΜ κάποιος με καμιά ιδέα.



< >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#378252 Το mobdro φλασάκια παίζει ή και ace, sop κλπ;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#378255 Παίζει σε κάτι σαφώς ποιοτικό, ό,τι κι αν είναι αυτό (γιατί δεν φαίνεται τι είναι).
Μπορείτε να το δοκιμάσετε και με έναν Android emulator. Προτείνω τον Nox ο οποίος είναι δωρεάν και δεν έχει και διαφημίσεις.
Τον έχω βάλει στο laptop και προβάλω την εικόνα στην τηλεόραση με Miracast. Την ίδια και καλύτερη δουλειά κάνετε και με κάποιο TV Android box ή με κάποιο σχετικά δυνατό HTPC. Τονίζω το τελευταίο, γιατί οι emulators έχουν απαιτήσεις για να παίξουν, το δικό μου ταπεινό (και τσιγκούνικο!) HTPC με τον Core2Duo και τα 2GB RAM, δεν μπορεί να ανταπεξέλθει.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#378358 Ρωτάω γιατί με τα παραδοσιακά acestream και Android Box βλέπω τζαμι το SKY F1. Υπάρχει λόγος να αλλάξω για να δω κάτι που δε μου λένε τι είναι;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#378367 Αρκετό. 2000Kbps είναι τα περισσότερα (400 είναι τα καλά φλασάκια)
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#378687 Οι Mercedes είναι με ultrasoft.Για μένα πιο ενδιαφέρον έχουν οι χρόνοι των Red Bull και του Hulkenberg, ίσως ο κινητήρας της Renault να είναι πιο κοντά στους άλλους από ότι πέρυσι.Επίσης βλέπω ότι σε αρκετές ομάδες φαίνεται να υπάρχει σημαντική διαφορά ικανότητας ανάμεσα στους δύο οδηγούς.