Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#376976 Ρε τι γίνεται; Τι 3ο δεκάλεπτο ήταν αυτό; :vava: :vava: :vava:

Πόσο οθωμανικό να αντέξω γέρος άνθρωπος;

Πωωω σου λέω. Άντε να φύγει αυτή η γαμωβδομάδα. Την επόμενη είμαι μέσα με τους Ισπανοί.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#376999 Κατά την διάρκεια του πρώτου δεκαλέπτου, στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Γαλατά, μερίδα οπαδών των Πειραιωτών διαπληκτίστηκε με άλλους οπαδούς της ομάδας για το πανό που υπάρχει εδώ και χρόνια για τους αδερφούς Αγγελόπουλους σε κάθε αγώνα στο ΣΕΦ.

Αυτό αναγράφει "Αγγελόπουλοι Θρυλικοί Μάγκες" και για άγνωστους λόγους κατέβηκε

Εικόνα

Έτσι
Σκάσανε καυλομπαλακηδες παλαιογαυροι στο ΣΕΦ. Τέρμα οι |λογοκρισία| χουπηδες με τα ηλίθια πανό σας.
Κουμαντο στο σεφ κάνουμε μόνο εμείς. Αιντε ζωντόβολα.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#377000 Ρε, το λεω χρονια και με κοροιδευουν οι φιλοι μου, ενας παλαβος αγγελοπουλοφαν ειναι, εχει 3-4 ολοιδια πανώ, για αγγελοπουλους, σπανουλη, πριντεζη. Και θυμιζει πολυ ενα λογαριασμο στο φβ που σχολιαζει σε αθλητικες ειδησεις με ονομα 'μαγκες αγγελοπουλοι σας ευχαριστουμε' ή κατι τετοιο. Επιτελους ανελαβαν δραση οι επιστημονες, μας ξεφτιλιζε ο τυπος


< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377905 (κυρίως για τους νότιους petrolheads..)
Σήμερα δεν θα μπορέσω να πάω ΟΑΚΑ , όποιος θέλει μετά χαράς να του δώσω το διαρκείας να πάει στην θέση μου..
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#377925
Ο Γιάννης Μπουρούσης προσβλήθηκε από ίωση και όπως ήταν φυσικό δεν προπονήθηκε σήμερα.

Ο Έλληνας σέντερ θα εξεταστεί το πρωί της Τρίτης και ουσιαστικά την τελευταία στιγμή θα κριθεί το κατά πόσο μπορεί να προσφέρει τις υπηρεσίες του.


Υπάρχει πυρετός που κρατάει 3 μήνες; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#377932 Παρασκευή θα είμαι μέσα στην 7 με Real Madrid.
Πάω να κάνω παθητικό κάπνισμα νταφού. Θα φουλάρω βέβαια την ατμομηχανή μου για αντίποινα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377939
Giuseppe Busso έγραψε:Παρασκευή θα είμαι μέσα στην 7 με Real Madrid.
Πάω να κάνω παθητικό κάπνισμα νταφού. Θα φουλάρω βέβαια την ατμομηχανή μου για αντίποινα.




Νομιζω το πιο δυσκολο ματς μεχρι το τελος...
Με εμας δεν εκαναν κ κανα σουπερ παιχνιδι , δεν νομιζω οτι θα παιξουν παλι μετρια,ειστε τυχεροι που θα τους πετυχετε στο 2ο παιχνιδι της διαβολοβδομαδας..ομως τωρα που το σκεφτομαι αυτοι εχουν πιο βαθος στο ροστερ κ ισως εσεις φανειτε κουρασμενοι...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377984 Αλλο το ενα ματς αλλο το αλλο...κατ εμε η Ρεαλ εχει την πιο γεματη ομαδα σε ολες τις θεσεις..Στα 4-5αρια δε , χωρις ανταγωνισμο...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#377985 καλα για καζουρα το εγραψα.

Εξαλλου ο Ολυμπιακος εχει δειξει οτι εχει προβλημα συγκεντρωσης και τα ευκολα παιχνιδια τα χανει απο χαζομαρα.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#378629 Πάλι τσαπου η προπονητάρα ο Ζοτς; :lol: :lol:
Ζελικο να σου δώσουμε μήπως τον Αγραβάναρο μπας και κάνεις καμια νικη; Γιατί εκτός απο τη σκατόφατσα σου, έχει γινει και ο σβερκος σου κοκκινος απο τις φάπες.