Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#377803
JasonLouk έγραψε:OnePlus 3T Soft Gold στο καλάθι. Υπάρχει λόγος ναμηντοπατήσωτο?



Βεβαίως. Βάλε στο καλάθι το gun metal.
Μεγειές. Γαμεί.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377806
corsair έγραψε:Αν το πάρεις σε Gold, θα σε πεταξω στον λάκο με τον Στεφάν, να το ξες.


Soft... :rtfm:
Πώς λέμε θα σου βάλω και σως στο σάντουιτς να γλιστράει :shifty:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#377812
Giuseppe Busso έγραψε:
JasonLouk έγραψε:OnePlus 3T Soft Gold στο καλάθι. Υπάρχει λόγος ναμηντοπατήσωτο?



Βεβαίως. Βάλε στο καλάθι το gun metal.
Μεγειές. Γαμεί.

Αυτό.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#377860 Το έχει ο αδερφός μου το gun metal και δεν με τρελαίνει, ένα ασημί σαν το αυτοκίνητο μου είναι, θα πήγαινα για το χρυσό έτσι για το yolo.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#377880
dimik έγραψε:Το έχει ο αδερφός μου το gun metal και δεν με τρελαίνει, ένα ασημί σαν το αυτοκίνητο μου είναι, θα πήγαινα για το χρυσό έτσι για το yolo.


Το 3Τ ή το 3 έχει;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#377883
Giuseppe Busso έγραψε:
dimik έγραψε:Το έχει ο αδερφός μου το gun metal και δεν με τρελαίνει, ένα ασημί σαν το αυτοκίνητο μου είναι, θα πήγαινα για το χρυσό έτσι για το yolo.


Το 3Τ ή το 3 έχει;


To 3, το πήρε μόλις βγήκε.
Εν τω μεταξύ βρήκα να πουλήσω το 1 μου 150€ και σκέφτομαι μιας και η σύζυγος θέλει να αλλάξει το Xiaomi Mi3 της να πάρω ένα Xiaomi μέχρι να βγει το One Plus 4 και μετά να της δώσω το Xiaomi :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#377889 Έχεις δίκιο τώρα το πήρα χαμπάρι κι εγώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By nass
#378309 True Phone (ακριβώς στην ίδια θέση με σένα)
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#378335
fubar.gr έγραψε:Προταση για dialer? Γιατι αυτό που έχει το Xiaomi δέν μου αρέσει ιδιαίτερα.

εδώ εμείς ψάχνουμε κάτι που να μιάζει έστω και λίγο με xiaomi dialer και εσυ θες να τον αλλάξεις :s_devil
Άβαταρ μέλους
By elteo
#378342
fubar.gr έγραψε:Προταση για dialer? Γιατι αυτό που έχει το Xiaomi δέν μου αρέσει ιδιαίτερα.


Τι δεν σου αρέσει στον άψογο για μένα dialer τους;
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#378343 Όντως, τι του λείπει;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#378605 Το ονειρο των Samsung κλαρινογαμπρων εγινε πραγματικότητα...
Εικόνα

Gold bitches... we are rich now :rtfm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#378622 Oh I'm so having this one! :inlove: