Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#3101 Τι λετε κυριε, 362 μερες τον εχουμε εδω κατω, για 3 που ανεβηκε σε εσας κανετε ετσι ??? :s_omg :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#3182 Νίκο το να κλείνεις το κέντρο της συγκεκριμένης πόλης σημαίνει κλείνεις ΟΛΗ την πόλη. Κάθε χρόνο τέτοιες μέρες σκεφτόμαστε ότι δεν έχουμε δρόμους διαφυγής, διεξόδους, γύρισαν και οι μ@λ@κες των ΣΚ και πάνε ¨αναστατωμένοι" στο Τζάμπο για τα σχολικά ... Ασε!!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By markvag
#3374
Νίκος Παππάς έγραψε:Τι λετε κυριε, 362 μερες τον εχουμε εδω κατω, για 3 που ανεβηκε σε εσας κανετε ετσι ??? :s_omg :s_rofl :s_rofl



Ούτε για ένα δευτερόλεπτο... Αν έφευγε και από την χώρα... :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#3524 Το μεσημέρι-απόγευμα,γύρω στις 16:00, κλέισαν και τη Μουδανίων (από Βούλγαρι ως αεροδρόμιο) για κάνα 15' :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3527 Kάποτε με το σκουρόχρωμο Xsara εγώ τα περνούσα αέρα αυτά τα μπλόκα. Τρού στόρυ :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By vice246
#3536
saxon_747 έγραψε:Το μεσημέρι-απόγευμα,γύρω στις 16:00, κλέισαν και τη Μουδανίων (από Βούλγαρι ως αεροδρόμιο) για κάνα 15' :s_crazy


στις 4:30 επινε καφε στο αιθριο του βασιλικου θεατρου και κλεισανε την Αλεξανδρου ....υποθετω οτι αμεσως μετα εφυγε για αεροδρομιο ...γι αυτο και το κλεισιμο της Μουδανιων....

μεχρι αυτη τη στιγμη στην Παπαναστασιου με Μποτσαρη μας τα εκανε τσουρεκια η σφυριχτρα.....
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#3539
mirage έγραψε:Kάποτε με το σκουρόχρωμο Xsara εγώ τα περνούσα αέρα αυτά τα μπλόκα. Τρού στόρυ :s_biggrin



:s_omg Που να είχες και λευκό δηλαδη.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#3541
vice246 έγραψε:
μεχρι αυτη τη στιγμη στην Παπαναστασιου με Μποτσαρη μας τα εκανε τσουρεκια η σφυριχτρα.....


Γείτονας?
Άβαταρ μέλους
By vice246
#3554
saxon_747 έγραψε:
vice246 έγραψε:
μεχρι αυτη τη στιγμη στην Παπαναστασιου με Μποτσαρη μας τα εκανε τσουρεκια η σφυριχτρα.....


Γείτονας?


εντελως....
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#3566
vice246 έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
vice246 έγραψε:
μεχρι αυτη τη στιγμη στην Παπαναστασιου με Μποτσαρη μας τα εκανε τσουρεκια η σφυριχτρα.....


Γείτονας?


εντελως....


Άρα ίσως έχουμε γνωριστεί. Έχω μια εταιρία εκεί ακριβως!
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3609
saxon_747 έγραψε:
mirage έγραψε:Kάποτε με το σκουρόχρωμο Xsara εγώ τα περνούσα αέρα αυτά τα μπλόκα. Τρού στόρυ :s_biggrin



:s_omg Που να είχες και λευκό δηλαδη.

Το είχα σε σωστό σκούρο χρώμα :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#3962 Θα ήθελα ιδανικά να πάω εκεί να δω ένα ήδη φτιαγμένο, για να μην κλαίω μετά για τη |λογοκρισία| που έδωσα λεφτά.