Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#351170
gianik έγραψε:Sorry ουτε το δικο μου WAG καει ελαιον... :s_yes

Δε μας τα χες πει αυτα :shifty:

Απαπαπα τι κρύβεται κάτω απο το μανδύα του σοβαρού οικογενειάρχη. Τάξις και ηθική. Τάξις και ηθική. :x
Άβαταρ μέλους
By dimik
#351171
RXristos έγραψε:
gianik έγραψε:Sorry ουτε το δικο μου WAG καει ελαιον... :s_yes



off αλλά θέλω να μάθω τι τους βάζετε εσείς και δεν καίνε; (πολλά θέλω να μάθω σήμερα)
Εγώ μέχρι και ούλτρεξ δοκίμασα αλλά πάλι καίει το γαμήδι...

Που είναι οι εποχές που μας κράζανε με τα ρχ8 ότι καίνε λάδια... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙΙΙΙ!!!!!!!!
Τέλος το off



Μobil ESP Formula 5-30 και στα 2 δικά μου και δεν καίνε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#351176 Το πρώτο κινητό του πατήρ ήταν ένα Ericcson 318.

Το 2ο όμως, που κατέληξε στα δικά μου χέρια ήταν το ασύλληπτο

Siemens S25 , απο τα πρώτα με 3χρωμία στην οθόνη και θύρα υπερύθρων

Εικόνα

Συγκλονιστικά υπερμέγιστο κινητάκι
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#351177
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

Αχχχ :inlove:

Το πρώτο δικό μου κινητό. :inlove:
Το δεύτερο ήταν ένα t68i. :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#351179 To T68i είναι το αγαπημένο μου κινητό. :inlove: Ακόμα το έχω.
Άβαταρ μέλους
By nass
#351194
pierce21 έγραψε:Επειδή κάτι ειπώθηκε για pioneerz :shifty:


Εικόνα


Bitch please

Εικόνα

:shifty: :innocent: :lol:

(ΟΚ όχι δικό μου αλλά χρησιμοποιούσα ένα τέτοιο για ένα διάστημα στις ΗΠΑ :s_crazy )

Στα σοβαρά τώρα: έχει κανείς άποψη για file ή file system encryption (κατά προτίμηση AES 256) που να δουλεύει και σε Windows και σε Android ? Ιδανικά θα ήθελα το BitLocker των Windows και σε Android δηλ. να μπορώ να χρησιμοποιήσω ένα encrypted USB flash και σε PC και σε smartphone.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#351200
corsair έγραψε:
RXristos έγραψε:Θέλω να μάθω πως την πάλευαν οι παουερειντζεργιουζερς εκείνες τις εποχές


τοτε το τρεντ ηταν ποιος θα το εχει μικροτερο...

Busso... ετσι! Ericsson forever. :inlove:


In the meantime στο viber μου δεχτηκα ανηλεη επιθεση απο Nokia Whore του forum, που τυχαια παντα τα ericsson του χαλουσανε, αλλα τα Νοκια του ποτε... κατι επιχειρηματα για την καιγαμωσυνη του symbian μπλα μπλα μπλα... Ειναι ο μοναδικος χρήστης που εχει VAG και δεν του καιει λάδια για να βοηθησω....

G8777 μαζεψε τον, γιατι θα ρθω και θα τον εφουνταρω στην λιμνη μέσα. Εχει και πολυ ατσαλι μεσα του αυτος, δεν θα βγει ξανα πανω.

O g8777 παλεύει με τα χιόνια και τους πάγους και δεν δύναται να σας εξυπηρετήσει αυτή την στιγμή.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#351206 Bitlocker αποκλειστικά και μόνο σε windows Vista και μετά, κάναμε κάτι πειράματα αλλά δεν παίζει πουθενά αλλού.
Άβαταρ μέλους
By nass
#351226 Το ξέρω, ρωτάω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με συμβατότητα Android + Windows. Ή αν όχι σε επίπεδο device ή file system, τουλάχιστον εφαρμογή πχ. http://www.kruptos2.com/kruptos2.html
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351252 Να βάλω σε μία σειρά όλα τα κινητά που πέρασαν απ τα χέρια μου
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Επίσης, έχω και αυτό τον κουβά στο σπίτι
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#351254 Πςςς στο πρώτο σου εγραφε συχνα πυκνά τοποθετηστε καρτα?

< edge >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#351263
nass έγραψε:Το ξέρω, ρωτάω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με συμβατότητα Android + Windows. Ή αν όχι σε επίπεδο device ή file system, τουλάχιστον εφαρμογή πχ. http://www.kruptos2.com/kruptos2.html


7zip και Winrar, χρησιμοποιουνε AES256. Και στο android εχει δεκαδες προγραμματα file managers που δουλευουν με τα ιδια. Απλα για file encryption μιλάμε, τιποτα παραπανω.
Άβαταρ μέλους
By nass
#351269 Τα Winrar κτλ. κάνουν encrypt ένα zip αρχείο, εγώ θέλω να κάνω απευθείας ένα folder
Το ES File Explorer κάνει αυτό που θέλω αλλά πρέπει να είναι συμβατό με κάτι σε Windows (πχ. κάνω encrypt ένα αρχείο στα Windows και μπορώ να το κάνω decrypt στο Android). Οπότε αυτό ρωτάω, αν έχει δοκιμάσει κανείς το θέμα της συμβατότητας.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#351293 Παιδες στο Βαρταλαμιδι αυτα.

< >
Άβαταρ μέλους
By g47
#351302 Νομιζω οτι τα εχω ξαναβαλει αλλα μιας και τα πιασατε :lol:

Εικόνα


edit Μετακινηστε τα μοδς αν δεν ταιριαζουν εδω.