Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350534 Τάβλα ο rocsta, εμποτισμένη κιόλας! :lol: :twisted: :inlove:


Κι εγώ το ίδιο! :inlove: Θα την προτιμούσα σε κοκκινάκι βέβαια... :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#350579 Μπουσε; :shifty:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#350786 Και λεωφορειατζή έχουμε με αυτοκόλλητο. :lol:


Πανέξυπνη διαφήμιση της Alfa Romeo στο Ισραήλ. Δείτε τη:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#350932 On topic :shifty:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#350942 Μας μαμησες ρε Γιαννη πριν με το Turini και το Detroit :inlove: , ποιος το μαμαει το Polo μωρε :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#350986 μαλιστα.....τα 3 διαφορικα με τα 2 από αυτά ενεργα εχουν πλεονέκτημα μονο στο χωμα.Στην ασφαλτο εξαφανίζονται τα πλεονεκτήματα γιατι ετσι.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#351019 . δεν κατάλαβες το πνεύμα μου, άστο για άλλη φορά, αλλά αφού επιμένεις για το τι είναι γιαλατζί σε ερωτώ, η coca-cola έβγαλε πρώτη αυτό το είδος του ποτού πρίν κάποιες δεκάδες χρόνια, τα υπόλοιπα ποτά αυτού του είδους που παρουσιάστηκαν χρόνια μετά είναι αυθεντικά ή γιαλατζί ?

Έτσι και η καθαρά μηχανική τετρακίνηση είναι η αυθεντική και τα συστήματα που την εξομειώνουν δεν είναι αυθεντικά, είναι γιαλατζί, άσχετα με το αποτέλεσμα, ( που δεν είναι και το ίδιο εδώ που τα λέμε, είναι κάπως ίδιο ) όπως και με τα ποτά, και τα άλλα σου προσφέρουν ευχαρίστηση αλλά αυθεντικά δεν είναι ( και η γεύση δεν είναι αλλά εντάξει )

Καλημέρα.
Άβαταρ μέλους
By nass
#351026 Εικόνα

Σόρι αλλά δεν μου αρέσει, όχι τουλάχιστον όσο περίμενα. Δεν έχει την αρμονικότητα και τη χάρη της Giulia και βασικά με χαλάνε οι τεράστιοι τροχοί, σαν κάτι πρησμένες Χ5.