Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#350097 Ο μόνος λόγος που δεν πήρα το S7Edge είναι οι μείον 0.2" απ΄ το δικό μου. :lol: Παρακαλάω να βγάλει 6" το S8!
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#350192
JasonLouk έγραψε:Αντε και εσύ στο κλαμπ. Αν βρεις κάτι σφυρα.

< >

Βαλε και εμένα στο κλάμπ. 3 χρόνια το έχω το G2, τα δύο τελευταία με την ίδια ρομ και πάει ακόμη σφαίρα. Σκέφτομαι να το αλλάξω λογο βαρεμάρας κυρίως,αλλά δεν βρίσκω κάτι που να με συγκινεί τόσο πολυ ώστε να αξίζει η αλλαγή.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#350829 Εναν ώμο να κλαψω...

Με το sharp μιλουσα με την γαμβεττα...

Δακρια..

Εικόνα

< edge >
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#350844 Το Sony Ericsson το είχα και εγώ, είχε και πορτάκι στην κάμερα, τι |λογοκρισία| αγοράζαμε κάποτε...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#350876
Geo f1 έγραψε:Εναν ώμο να κλαψω...

Με το sharp μιλουσα με την γαμβεττα...

Δακρια..

Εικόνα

< edge >


Είχα ακριβώς το ίδιο και μιλούσα με την δική μου γαμβέτα, αν θυμάμαι καλά από αυτό την χώρισα κιόλας :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#350881 Η καλύτερη κάμερα στην εποχή του.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#350885
elteo έγραψε:Η καλύτερη κάμερα στην εποχή του.

Αυτο και το gd87

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#350886
elteo έγραψε:Η καλύτερη κάμερα στην εποχή του.


το αντάλλαξα με το παρακάτω και πήρα και 100€ :innocent:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#350892 Εγώ είχα το επόμενο, 3650, πολύ δυνατό για την εποχή του. Είχα πληρώσει 45 ευρώ για μια SD 64mb :vava:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By corsair
#351075 bihla και dimik, δεν πρεπει να αισθανεστε και πολυ περηφανοι με τις επιλογές σας... μπράβο πάντως που βρήκατε τα cojones να παραδεχτείτε οτι αγοράσατε τετοια ανοσιουργήματα. Καποιοι θα φροντιζαν να το αποκρύψουν.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#351078
corsair έγραψε:bihla και dimik, δεν πρεπει να αισθανεστε και πολυ περηφανοι με τις επιλογές σας... μπράβο πάντως που βρήκατε τα cojones να παραδεχτείτε οτι αγοράσατε τετοια ανοσιουργήματα. Καποιοι θα φροντιζαν να το αποκρύψουν.


Οι παλιες μου επιλογες σου αρεσαν δασκαλε?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#351079
corsair έγραψε:bihla και dimik, δεν πρεπει να αισθανεστε και πολυ περηφανοι με τις επιλογές σας... μπράβο πάντως που βρήκατε τα cojones να παραδεχτείτε οτι αγοράσατε τετοια ανοσιουργήματα. Καποιοι θα φροντιζαν να το αποκρύψουν.


επειδή κάποιοι σαν κι εμάς ήταν pioneers και φάγαν την φόλα υπάρχει σήμερα αυτό το τοπικ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#351103 και αντε εσυ ρε Dimik... αντε... τουλαχιστον το πηρες ορθογωνιο.... ρε ο αλλος το πηρε στρογγυλο.... :help:

Ρε Μπιχλα... τυφλος ησουν? :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#351104 αυτο το sharp δεν ειναι που εκανε ενα ανατριχιαστικο κρακ στο ανοιξε/κλεισε?