Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#345386

___
... tapatalk
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#345864
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#345876
panos2171 έγραψε:



αυτοι είναι που θα γραψουν τεστ αυριο,και θα εχουν βαρυνουσα σημασια τα γραπτα τους για πολλους . :lol:
εκει δε που πλαγιολισθαινει λιγακι και εντρομοι αφηνουν γκαζι είναι θεικο. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By bill33
#347568
:s_empathy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#347591
dimviii έγραψε:
panos2171 έγραψε:



αυτοι είναι που θα γραψουν τεστ αυριο,και θα εχουν βαρυνουσα σημασια τα γραπτα τους για πολλους . :lol:
εκει δε που πλαγιολισθαινει λιγακι και εντρομοι αφηνουν γκαζι είναι θεικο. :s_crazy



Που ακριβως Dim;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#347647
g8777 έγραψε:Που ακριβως Dim;


sorry λαθος βιντεο

Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#350700

Είναι δυνατόν ρε πστη μου; :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#350701 Γιατι οχι? Το ονειρο του μεσου ψηφοφορου ειναι να τον δειξει η τηλεοραση, ανεξαρτητως πλαισιου. Με αυτο βομβαρδιζεται καθημερινα. Αν δε σε δεχονται στο voice, στην Ανιτα, στο ερωτοδικειο, καπως πρεπει να το πετυχεις. Οποτε μια καμερα στην Ερμου τους μαζευει οπως η λαμπα τα κουνουπια. Και ξεροντας πως αν απαντησουν ΔΞ/ΔΑ θα κοπουν στο μονταζ, παραγεται αυτο το αριστουργημα.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#350770 Από ότι έλεγε ο Βουλαρίνος σήμερα, μόνο το 20 με 30% απάντησε σωστά.
Ακροατής μάλιστα πρότεινε την επόμενη φορά που θα κάνουν τέτοιο ρεπορτάζ, να ρωτάνε πρώτα τη μόρφωση έχουνε!

Εγώ πάντως έχω ξεκινήσει να τεστάρω τον περίγυρο μου :lol:
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#350781 Περισσότερη πλάκα είχε όταν κορυφαίος πωλητής ηλεκτρονικών συσκευών δεν ήξερε τι είναι οι άτοκες και έντοκες δόσεις και τι είναι το επιτόκιο.

<
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#350789
Bayern7 έγραψε:

Είναι δυνατόν ρε πστη μου; :dizzy: :dizzy:


Όχι ρε πούστη μου, να μη σωθούμε ποτέ, το κουμπί Κίμ, το κουμπί γαμώ τα σχολειά μου και όλους που το παίζουν δάσκαλοι και φροντιστές, ούστ αμόρφωτοι κοπρίτες.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#350792
Bayern7 έγραψε:

Είναι δυνατόν ρε πστη μου; :dizzy: :dizzy:


Η ΑΛΛΗ ΛΕΕΙ "ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΖΟΚΕΦΑΛΙΑ" :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#350830 Πω ρε μλκ μου, τι ντουβαρια κυκλοφορούν......
Απελπισία...
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#351009 :lipsealed:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#351014 2 φορές προσπάθησα να το δω μέχρι τέλους αλλά δεν άντεξα, προτίμησα να το κλείσω από το να κοπανήσω το λαπτοπ. Έλεος.. Και μετά λένε αγράμματους τους χρυσαυγίτες