Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#350066 Να το συνεχίσω λίγο;
Γιατί να εγγραφεί κανείς στο yellows μέσω πειραιώς και μετά και στο yellowdays ξεχωριστά;
Να το πω αλλιώς, το yellowdays είναι κάτι έξω από την πειραιώς και το yellow της;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350323
JarnoT έγραψε:Να το συνεχίσω λίγο;
Γιατί να εγγραφεί κανείς στο yellows μέσω πειραιώς και μετά και στο yellowdays ξεχωριστά;
Να το πω αλλιώς, το yellowdays είναι κάτι έξω από την πειραιώς και το yellow της;


Because Piraeus Bank! :rtfm:

Έχω πάψει να προσπαθώ να βγάλω άκρη με αυτή την τράπεζα...

Χώρια που αν δεν είσαι τσίτα προσοχή, ψάχνεις 5 ώρες να βγάλεις άκρη με το κωλοsite και τις ότι νά'ναι οδηγίες... :rant: :rant: Λες και επίτηδες το έκαναν για να χάσεις 1 ώρα από τη ζωή σου διαβάζοντας κάθε πιθανό και απίθανο σημείο του σκατοsite! :rant:



Αν είχαν (ΚΑΙ ΕΚΕΙ :rtfm: :innocent: ) τον geακο admin όλα αυτά θα είχαν λυθεί! :rtfm: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#350368
nEK έγραψε:Winbank ebankingδεν δουλευει ή :hmmm:

Ούτε και το alpha estatement που προσπαθώ να μπω εδώ και 30 λεπτά :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g47
#350472 Γινεται ακυρωση αγορας στην alpha bank για μια παραγγελια που εκανα (gearbest) που δεν ηρθε ποτε και με δουλευουν?
Η θα μπλεξω χειροτερα οποτε χαιρεταω τα 40 ευρω?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#350493 Πέρασα ένα 200άρι euro στη Revolut.
Να τα κάνω μετατροπή σε λίρες τώρα; ή να αφήνω τη Revolut να το κάνει σε κάθε χρήση που θα κάνω στο Λονδίνο;

Βλέπω η ισοτιμία GBP to EUR είναι στο 1.15 σήμερα.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#350498 Εγω αμερικη που ειχα παει τα εκανα ολα δολλαρια και ο λογος ηταν οτι ηθελα να ξερω το υπολοιπο μου σε τοπικο νομισμα ανα πασα στιγμη για να γλιτωσω τους πολλαπλασιασμους και το αν φτανει το ποσο η δεν φτανει! Ουτως η αλλως στα 200 ευρω η διαφορα απο την ισοτιμια δεν αξιζει...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#350503
Giuseppe Busso έγραψε:Πέρασα ένα 200άρι euro στη Revolut.
Να τα κάνω μετατροπή σε λίρες τώρα; ή να αφήνω τη Revolut να το κάνει σε κάθε χρήση που θα κάνω στο Λονδίνο;

Βλέπω η ισοτιμία GBP to EUR είναι στο 1.15 σήμερα.

Αστα οπως ειναι. Κριμα να πληρωσεις για την μετατροπη.

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#350506
Giuseppe Busso έγραψε:Πέρασα ένα 200άρι euro στη Revolut.
Να τα κάνω μετατροπή σε λίρες τώρα; ή να αφήνω τη Revolut να το κάνει σε κάθε χρήση που θα κάνω στο Λονδίνο;

Βλέπω η ισοτιμία GBP to EUR είναι στο 1.15 σήμερα.


200 μονο για 3 μερες θα φτασουν (για ένα ατομο)
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#350779 Ρώτησα σήμερα στην Τράπεζ της Ελλάδος για τις λίρες και μου είπαν ότι μόνο η κεντρική στην Αθήνα
αγοράζει και θα πρέπει να τις πάω σε ανταλλακτήριο. Έχει πουλήσει κανένας πρόσφατα, ξέρουμε
τι τιμές πιάνουν, η τράπεζα της Ελλάδος δίνει 256 ευρώ το κομμάτι, σε ιδιώτη να υπολογίζω 10-20
ευρώ πιο κάτω?