Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#348818 Σας υποσχέθηκα φωτό από το τερατάκι ...
Αν και δεν αξιώθηκα να βρω κανα ωραίο location λόγω του κρύου των ημερών, τράβηξα μερικές χύμα...

Enjoy...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#349060 Κούκλα, μου αρέσει που το κόκκινο πλαίσιο βγάζει μάτι μέσα στην άβυσσο του μαύρου.

< V10
Άβαταρ μέλους
By xenos
#349253 Πραγματικά, μην βάζεις άλλες φωτός. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#349366 Θένκς παίδες... :oops:
Πραγματικά θεωρώ το σχέδιο της τελευταίας γενιάς Monster τον καλύτερο συνδυασμό σύγχρονου και κλασικού (σημ. χάνει αρκετά από τις φωτό)... κατ'εμε είναι η τέλεια μοντέρνα υλοποίηση των πρώτων Monster... με κάποια σημεία όπως το ντεπόζιτο και την εξαγωγή να μοιάζουν έργα τέχνης...
Επίσης όσο κάθομαι και χαζεύω το πανέμορφο σύνολο, διαπιστώνω πως δεν υπάρχει επάνω κανένα διακοσμητικό πλαστικό ή περιττό κομάτι... τα πάντα έχουν λόγο ύπαρξης και αυτό το κάνει ακόμα πιο όμορφο στα μάτια μου... :inlove:

@Morx όντως χρειάζομαι ανοιξιάτικο καιρό επειγόντως... του έχω κάνει μέχρι στιγμής 700χλμ άλλα στα περισσότερα δεν αισθανόμουν όσο άνετα θα ήθελα λόγω των θερμοκρασιών...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#349399 Εγώ αν δεν ανέβουν λίγο οι θερμοκρασίες, δεν ξεμυτάω! :lipsealed: :help:
Και λογικά θα χρειαστώ καινούρια μπαταρία, άλλα 50€ θα φύγουν... Και πρέπει να πάει και για ένα γερό σέρβις η γριούλα μου την άνοιξη (ιμάντες, βαλβίδες, κλπ :lipsealed: ).
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#349604
morpheus έγραψε:Σας υποσχέθηκα φωτό από το τερατάκι ...
.............


Αν οδηγούσα ποτέ μηχανή (πριν καμιά 15αριά χρόνια είχα οδηγήσει παπάκι για λίγα χλμ :lol: ) μία τέτοια κούκλα θα ήθελα. Πανέμορφο μάγκα, πάντα όρθιος.
Άβαταρ μέλους
By fot
#351518 Μορφέα τρομερό σχέδιο! Αν και δεν είμαι των 2 τροχών, ένα τέτοιο θα ήθελα για διακοσμητικό στο σπίτι!

Να το χαίρεσαι και πάντα όρθιος!

< >
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#363664 Εικόνα
Όλα τα Tuono της Κομοτηνής μαζεμένα.

.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#371856 Εικόνα
:whistlink: :whistlink: :whistlink: