Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By dstou
#334995
Ειδικότερα, όπως ανακοινώθηκε από την επίσημη αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, η βασική βενζινοκίνητη έκδοση 1.2 PureTech 130 ίππων και η βασική πετρελαιοκίνητη 1.6 BlueHDi 100 ίππων, έχουν την ίδια τελική τιμή πώλησης, η οποία διαμορφώθηκε στα 24.900 ευρώ.
Οι τιμές των υπολοίπων εκδόσεων, 1.2 PureTech 130 S&S Active Grip 27.400 ευρώ, 1.2 PureTech 130 S&S EAT6 Active Grip 30.500 ευρώ,


Εξίσωση τιμής του απλού 1.200 με το 1.600 και 30,5 χαρτιά για ένα 1200άρι ότο. Ρε που έφτασε η δημιουργική λογιστική της αντιπροσωπείας. Τρεχάτε να προλάβετε για παραγγελίες.

http://www.msn.com/el-gr/autos/news/%CE%B2%CE%B5%CE%BD%CE%B6%CE%AF%CE%BD%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B6%CE%B5%CE%BB-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%AF%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE/ar-AAkTtrI?ocid=iehp
Άβαταρ μέλους
By otso
#335090
Pitt έγραψε:Τέτοια λες και τον τρελαίνεις τον otso! :lol:

τωρα το ειδα , με εχει γονατισει το δικο μου οποτε δεν εχω ορεξη ουτε για πλακα ουτε τιποτα αλλο.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#342374 Θερμές ευχές σ΄εσένα και στην οικογένειά σου Βασίλη!

Καλά Χριστούγεννα σε όλους. :s_bye

Εύχομαι το 2017 να μη γράψει κανένας εδώ για βλάβες, αλλά μόνο για ευχάριστες εμπειρίες.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mosaicm
#342599 :metalo: :metalo: :metalo:
Καλα Χριστουγεννα σε ολους. Υγεια σε σας , τις οικογενειες σας...και ...τα αυτοκινητα σας !
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#348519 Καλή χρονιά και σ’ εσένα, καθώς και τους δύο Γιάννηδες της παρέας. :s_howdy

Που είσαι χαμένος βρε Τηνιακέ; Όλα καλά με την γαλλίδα σου;
Άβαταρ μέλους
By tiniakos
#349011 Μια χαρά η Γαλλίδα μου,κάναμε καλή επιλογή πιστεύω.
Μόνο θέμα η κρεμαγιέρα που ακούγεται λίγο μάλλον γιατί τον πρώτο καιρό νόμιζα ότι είχα πάρει τζιπ.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#349126 Κι εγώ για τον ίδιο λόγο χρειάστηκε πρίν από 1,5 χρόνο να αλλάξω ακρόμπαρο. :s_blush
Μικρό το κακό, νομίζω κάπου στα 30€ μαζί με τα εργατικά.
Άβαταρ μέλους
By mosaicm
#349333 Καλη χρονια. Ευχαριστω για τις ευχες και ανταποδιδω
Εμενα τελευταια μου κανει κατι κουλα το cruise control. Δεν εμπλεκεται δηλαδη (να θυμησω οτι εχω αλλαξει συμπλεκτη και δεν ειναι το προβλημα οτι το τιναζει). Βγαζει 3 παυλες που αναβοσβηνουν. Την επομενη μερα δουλευει . Μου το εχει κανει 3-4 φορες τις τελευταιες 20 μερες
Άβαταρ μέλους
By drdino
#349335 Διακόπτης φρένων για αρχή.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#349675 Χρόνια πολλά Γιάννη. :s_howdy

Σου έβγαλε κάποιο κωδικό σφάλματος; Δοκίμασες αν το speed limiter δουλεύει;

Στον διακόπτη φρένων που σωστά υποψιάζεται ο drdino (και που μπορείς να ελέγξεις κοιτώντας αν ανάβουν χωρίς διακοπές τα φώτα stop ή ακόμη καλύτερα με πολύμετρο) να προσθέσω και τον διακόπτη συμπλέκτη. Και οι δύο βρίσκονται στην πεταλιέρα.

Διακόπτης φρένων

Εικόνα

Διακόπτης συμπλέκτη

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By zonas
#350218 Καλή χρονιά και από μένα από τη χιονισμένη επιτέλους Δράμα!

Το ίδιο πρόβλημα με το cruise control μου το παρουσίασε και σε μένα.

Επίσης, σε ένα συνεργείο μου έκαναν ρύθμιση σε παραμέτρους του εγκεφάλου(οι οποίες είχαν ξεφύγει...) και από τότε δεν παρουσίαστηκε κανένα πρόβλημα(που σημαίνει μάλλον ότι τζάμπα ξόδεψα χρήματα σε ελέγχους και αλλαγές)
Άβαταρ μέλους
By billis100
#350236 Εικόνα

Από το Σκληθρο κοντα στη Φλωρινα .
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ .
Άβαταρ μέλους
By mosaicm
#351076 Οχι Δημητρη δεν τσεκαρα το speed limiter (αν και προ στιγμην μου ηρθε να τον δω οταν βγηκε το προβλημα). Οταν ξαναπαρουσιαστει θα το δω , οπως θα ελεγξω και αυτο που λες με τα φωτα