Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#345914 ωρε και τιτανια βλεπω στο εξατμισονι.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#345973 Πόσα Db βγάζουν αυτά τα χωνιά ρε φίλε? :metalo:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#346034
soch έγραψε:Την έχω μόλις 3 εβδομάδες και την γουστάρω πολύ! Την είχα στο μάτι χρόνια.
Σήμερα με τον καλό καιρό, έπλυνα και φωτογράφισα. Ο περιβάλλον χώρος δεν είναι ο καλύτερος, μόλις πάω σε κάποιο πιο εξοχικό μέρος θα ξαναβγάλω.

Εικόνα

Καλοριζικη, καλοταξιδη και παντα ορθιος! :thumbsup:

Κουκλι και στο ωραιοτερο χρωμα!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#346044
nass έγραψε:Περί τίνος πρόκειται soch ? (συγνώμη για την ασχετοσύνη :oops: )

Honda NC 750 Integra. Σκουτερομοτοσυκλετα χωρις τον μεγαλο αποθηκευτικο χωρο των σκουτερ μεν, με 17αρες ζαντες δε.
Α, και κιβωτιο διπλου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#346094
bihlas87 έγραψε:Πόσα Db βγάζουν αυτά τα χωνιά ρε φίλε? :metalo:


Οχι ιδιαιτερα πολλα. Αν και λιγο μεγαλυτερη και χωρις καταλυτες εξατμιση μετα τις 8000 στροφες ακουγεται σαν moto gp. Πολυ ψιλος θυρυβος δηλ. Οχι εκωφαντικος. Εχει σιγαστηρες κανονικα. Πορωση ..... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By soch
#346119 Παιδιά ευχαριστώ για τις ευχές, καλή χρονιά να έχουμε και πάντα όρθιοι (όσοι καβαλάμε).
Για κατανάλωση έχω μόλις την πρώτη μέτρηση στα 4,5 λίτρα/100 χλμ. Είμαι στο στρώσιμο και περιμένω με τον καιρό να φτάσει στα 4 που γράφουν όλοι ότι έχει. Για 750 cc είναι super.
Το μηχανάκι είναι σκουτερομηχανή και παρά τις προστασίες για τα πόδια, μου μοιάζει περισσότερο για μηχανή παρά για σκούτερ. Αναρτήσεις, φρένα, πάτημα είναι σε άλλο επίπεδο. Τράβηγμα πολύ καλό, κιβώτιο αυτόματο καταπληκτικό, με 2 mode αυτόματης λειτουργίας Drive & Sport ενώ μπορεί να οδηγηθεί και σε manual mode με πλήκτρα + & -.
Το μοντέλο 2016 φτάνει τα 10.070€
Άβαταρ μέλους
By nass
#346337
Νίκος Παππάς έγραψε:
nass έγραψε:Περί τίνος πρόκειται soch ? (συγνώμη για την ασχετοσύνη :oops: )

Honda NC 750 Integra. Σκουτερομοτοσυκλετα χωρις τον μεγαλο αποθηκευτικο χωρο των σκουτερ μεν, με 17αρες ζαντες δε.
Α, και κιβωτιο διπλου συμπλεκτη.


:dizzy:
Βρε τους ... τι σκέφτονται :help:
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#346392 Εγω καποτε ειχα την βεσπα cosa. Piaggio. 200cc διχρονη με integrale system brakes.
Τωρα αυτη νταξει. Εχει ξεφυγει απο βεσπα. Ειναι κατι απο σκουτερ με moto.
Να τη χαιρεσαι φιλτατε soch.
Γουστα ειναι αυτα. ok.