Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#343280 Η Alpha έχει και πολύ καλό mobile application αν το χρησιμοποιείς.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#343281 Alpha θα πάω, με έπεισε ο g (λέμε τώρα). Περιμένω από 02/01 το χαρτί του εργοδότη για λογαριασμό μισθοδοσίας...

Mobile app μόνο αν το υποστηρίζει το Lumia μου :inlove: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#343310
g8777 έγραψε:Alpha και από μένα. Ποια eurobank, απορώ γιατί η ελεύθερη αγορά δεν την έχει σβήσει εδώ και καιρό.


Αυτό λέω εγώ για την Πειραιώς, με τη Eurobank είχα μια χαρά συνεργασία. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By elteo
#343333
Scotch έγραψε:Και πάλι το προτιμώ από το να θυμάμαι να κουβαλάω τη συσκευή όπου πάω (βέβαια σ' εμένα έχει τύχει μόνο 1-2 φορές να χάσω το sms μιας και εκεί που κάνω τις συναλλαγές έχω καλό σήμα... σε διαφορετική περίπτωση πιθανώς προτιμούσα τη συσκευή).

Alpha Safe Access από το Play store και το χω πάντα στο smartphone μου.

< phone
Άβαταρ μέλους
By g8777
#343339 Μπουσσε εχει δείξει αυτή η ποντικομαμη ο Γκαρλαντιεφ step by step τη διαδικασία αλλά δεν την βρισκω γμτ
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#343341 ο οποίος έχει αλλάξει κινητό και ακόμα έχει την app στο παλιό :tomato:

ΠΩΣ ΕΠΑΝΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΟ app Alpha Safe Access ΤΗΣ ALPHA
Τελευταία επεξεργασία από Red Garland και 27 Δεκ 2016, 22:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#343345 Να σημειώσω το μειονέκτημα της Alpha Bank app στο android τουλάχιστον.
Είναι η μη δυνατότητα εισόδου με δακτυλικό αποτύπωμα. Τουλάχιστον έχει τη δυνατότητα username.

Η εφαρμογή της Πειραιώς δε, έχει τη δυνατότητα για είσοδο με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος, αλλά αν η είσοδος γίνεται μετά από 24 ώρες, τότε θέλει κανονικά τους κωδικούς. Έχει όμως τη δυνατότητα για quick login με τη δημιουργία 4ψήφιου PIN.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#343442
Geo f1 έγραψε:Προσεξε τι λες μαρκ....βλέπεις πως σε κοιταω...(αβαταρ)

< edge >



:s_biggrin :s_biggrin

Αλήθεια είναι... Δεν ήμουν ο μόνος που το έλεγε... Ίσως να παίζει κάτι στη φτωχομάνα... :s_dunno

Και να σκεφτείς πως έχω κολλήσει με την Πειραιώς, λόγω μισθοδοσίας εκεί + κύριος λογαριασμός μου (αναγκαστικά) εδώ και κάπου 10 χρόνια... :tomato: :lol: :metalo:

Εγώ πληρώνω τον μισθό σου! :protest: :shifty: :shifty: :svivhaha: :svivhaha: :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#343443 Κατσε να μπω στην καρτελα σου να δω ποσα παιρνεις :lol: :lol:


Χμμμ :hmmm:

Βαζω markvag στο συστημα και δεν μου βγαζει κατι :ninja: :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#343605 Aν είναι έτσι, τότε εγώ Geako πληρώνω ένα Nike σου (όχι ζευγάρι, παπούτσι εννοώ :rtfm: ) :lol: