Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#335527 Οι τυποι στο moto.gr που κανουν πραγματικα ταξιδια ειναι απιστευτοι...

Τους διαβαζεις και σκεφτεσαι οτι δεν εχεις βγει ουτε εξω απο την πορτα του σπιτιου σου τελικα...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#335547 το διαβασα ολο,απιστευτος ο τυπος! 700χλμ οδηγησε με συνεχομενη βροχη. :lipsealed: :omg: :help:
εξαιρετικα ενδιαφερον και το ρεζουμε που εγραψε σχετικα με τους Ιαπωνες.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#335569 Κάτι τέτοια οδοιπορικά είχαν αξία πριν την εποχή της τηλεόρασης και του youtube .
Τώρα, κάθεσαι στην πολυθρόνα (μου) , στη ζεστούλα σου , βάζεις το βιντεάκι να παίζει και απολαμβάνεις. Ούτε κρύο, ούτε κουνούπια που τσιμπάνε στη βροχή , ούτε "έχασα το καράβι".
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#338498 Αλλο ενα καταπληκτικο ταξιδι στο ΒΙΕΤΝΑΜ παρακαλω, απο ενα τυπο που γραφει και φοβερα!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=151590

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#338547
Νίκος Παππάς έγραψε:Αλλο ενα καταπληκτικο ταξιδι στο ΒΙΕΤΝΑΜ παρακαλω, απο ενα τυπο που γραφει και φοβερα!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=151590

Εικόνα



Ο Uriah Heep είναι τιτανοτεράστιος.....έχει κάνει απίστευτα ταξίδια και γράφει πάντα καταπληκτικά :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#338698 Στο καλό αλκοολικός θα καταντήσω, κάθομαι και τους διαβάζω και γράφτηκα και εγώ για να βλέπω και τις φωτό :lol: . Εν τω μεταξύ διαβάζεις τα ταξίδια, απολαμβάνεις ένα, δυο, τρια ποτήρια ουίσκι με μουσική και είσαι άρχοντας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#338850
Thomas_C200K έγραψε:Στο καλό αλκοολικός θα καταντήσω, κάθομαι και τους διαβάζω και γράφτηκα και εγώ για να βλέπω και τις φωτό :lol: . Εν τω μεταξύ διαβάζεις τα ταξίδια, απολαμβάνεις ένα, δυο, τρια ποτήρια ουίσκι με μουσική και είσαι άρχοντας. :lol:



Δεν αγοράζεις καμιά GS, μέχρι να βγει Merc μηχανή, να κυκλοφορήσεις ανα τας Ευρώπας για αρχή; είσαι που είσαι στο κέντρο της Ευρώπης, είναι κρίμα :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#342984
mirage έγραψε:ΕΛΠΑ αλλα δεν σου χρειαζεται ειδικα αν εχεις νεου τυπου Ελληνικο.

< >


Α οκ, έχω το νέου τύπου ναι. Ευχαριστώ!

Άρα δε βγάζω...

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#342986 Δεν υπαρχει λογος να δωσεις λεφτα. Εγω δεν ειχα ποτε θεμα και εχω το ροζ ακομα...

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#342987 Έκανα μια ασυλληπτη βλακεία και δεν ανανεωσα το αμερικάνικο γιατί σκέφτηκα ότι δε θα μου χρειαστεί.

Ευχαριστώ Θανάση.

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#342991 Θελει $1000 καθε 5 χρονια ανανεωση, δεν σε συμφερει (εγω ακομα το κανω αλλα δεν ξερω γιατι...)

Edit: τωρα θυμηθηκα οτι δεν σε αφηνουν να το κρατησεις ετσι και αλλοιως εκτος και εχεις υπηκοοτητα ή valid visa
Τελευταία επεξεργασία από GTS και 26 Δεκ 2016, 19:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By GTS
#342992
mirage έγραψε:Δεν υπαρχει λογος να δωσεις λεφτα. Εγω δεν ειχα ποτε θεμα και εχω το ροζ ακομα...

< >


Δεν εχεις θεμα να νοικιασεις με το ελληνικο και ισως να γλυτωνεις και μπλεξιματα με τον σεριφη για απλες κλησεις...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#342993 Καλά, δε θα νοικιάσω θα πάρω το αυτοκίνητο του ξαδέρφου να πάμε μια Woodbury.

Για το δίπλωμα, είχε έρθει $100 για ανανέωση πάντως, όχι $1000.