Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#339900
Nikos! έγραψε:Ε και πως κατεβάζει data?

< >

κατεβάζει μέσω ραδιοσυχνοτήτων αν έχω καταλάβει καλά, δλδ λαμβάνει μέσω ραδιοσυχνοτήτων τα δεδομένα από τα μποντιλιαρίσματα και τα χρησιμοποιεί. δε χρειάζεται sim κάρτα για δεδομένα. το δικό μου στο E93 δεν έχει κάρτα sim.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#340815 πολύ ομορφη.Ποια είναι? :oops:

εντιτ τωρα ειδα το λινκ.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#340876 :s_wacko :s_wacko :s_wacko
Λίγο το τεράστιο τάμπλετ - πίνακας οργάνων με ξενίζει αλλά είναι θέμα χρόνου μέχρι να κολλήσουμε και με αυτό.

Κουκλί. Πίσω όπως c coupe. Μπροστά όπως όλες :lol:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#345602 Ένα ακόμη εξαιρετικό review απο Ben Barry - Car Magazine και καταδεικνύει με το καλύτερο τρόπο την άνεση πλέον της
C63 AMG απέναντι στην "θεωρητικά μόνο αδύναμη" M4 CP και "4door Ferrari" Alfa Romeo Giulia QV

Έχοντας την ακούσει απο κοντά, την αγοράζεις μόνο και μόνο για το φανταστικό μοτέρ που έχει, τόσο καλό...

http://www.carmagazine.co.uk/car-review ... eo-review/

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#350910
Άβαταρ μέλους
By drdino
#354569 Έλεος γιατί;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#354572
drdino έγραψε:Έλεος γιατί;


διπλη τιμη.... ενω θεωρει στανταρ εξοπλισμο το ηλεκ. χειροφρενο!!! π.χ. σαν προσον, δλδ μπορει και να μην εχει χειροφρενο??? ενα αμαξι η το δεινει και με μανουαλ χειροφρενο?? Προσωπικα νοιωθω να με δουλευει οπως οταν καποτε χρεωναν τον δεξι καθρεπτη εξτρα.., ποιοι ??? αυτοι που ταχα μου εχουν το θεμα ασφαλεια στην πρωτη γραμμη...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#354574
224v έγραψε:
drdino έγραψε:Έλεος γιατί;


διπλη τιμη.... ενω θεωρει στανταρ εξοπλισμο το ηλεκ. χειροφρενο!!! π.χ. σαν προσον, δλδ μπορει και να μην εχει χειροφρενο??? ενα αμαξι η το δεινει και με μανουαλ χειροφρενο?? Προσωπικα νοιωθω να με δουλευει οπως οταν καποτε χρεωναν τον δεξι καθρεπτη εξτρα.., ποιοι ??? αυτοι που ταχα μου εχουν το θεμα ασφαλεια στην πρωτη γραμμη...

Στην αρχικη τιμη δεν υπολογιζει ΦΠΑ και τελος ταξινομησης γιαυτο ειναι 24Κ
Άβαταρ μέλους
By drdino
#354577
224v έγραψε:
drdino έγραψε:Έλεος γιατί;


διπλη τιμη.... ενω θεωρει στανταρ εξοπλισμο το ηλεκ. χειροφρενο!!! π.χ. σαν προσον, δλδ μπορει και να μην εχει χειροφρενο??? ενα αμαξι η το δεινει και με μανουαλ χειροφρενο?? Προσωπικα νοιωθω να με δουλευει οπως οταν καποτε χρεωναν τον δεξι καθρεπτη εξτρα.., ποιοι ??? αυτοι που ταχα μου εχουν το θεμα ασφαλεια στην πρωτη γραμμη...


Feature είναι, όχι προσόν.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#354582 5 ολάκερα ηχεία? :lol:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#354616 Δεν περιλαμβανει φορους, εξτρα και τυχον εκπτωση τα 24.9κ της αρχικης τιμης.