Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Morx
#321458 Με 36000km :metalo:

Εικόνα

Εικόνα


Σινεμπλοκ κινητηρα, αντλια νερου, 1 λαμπα φλας, 1 πορειας, 1 λαμπα κωλοφαναρου.
Αυτα χαλασανε, φτου σκορδα! :oops:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#321558
edmond έγραψε:Έβγαλες τον σκύλο απο το χαλάκι για να βάλεις το απρίλια; :iconcool: :lol:


:lol: Για καταγγελία! :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#326363 Liberty : 1
-
Obamaς : 0


Αν και αουτσάιντερ (λόγω υπερδύναμης κλπ. ), "μίλησε" η "καυτή" έδρα της πηγμένης παραλιακής :metalo:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#326398 Πω πω φίλε, κατά τις 17:30 πέρασα πάνω απο την γέφυρα του Ρέντη και έβλεπα τον ΧΑΜΟ που γινόταν στην κάθοδο, μέχρι εκεί που έφτανε το μάτι μου!!!
Άβαταρ μέλους
By xenos
#327172 Μπήκε το κουβερτάκι και ζεστάθηκε το κοκαλάκι μου! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#336515 Ο δ-τζετ πήρε τη βέσπα και εξαφανίστηκε; :hmmm:

Ρε γμτ, παγώνουν λίγο τα χέρια μου παρόλα τα γάντια. Ψήνομαι για τπτ σαν τα παρακάτω, αλλά ακριβά ρε πστη μου. :rant:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#336558
Govus έγραψε:Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θεωρούνται πρακτικές κάτι τέτοιες λύσεις :oops: ...


Γιατί παρά τα (καλά) γάντια, τα χέρια μετά από κάποια ώρα παγώνουν από τον αέρα που τα χτυπάει. Στην συγκεκριμένη περίπτωση λειτουργούν ως "χούφτες", κόβοντας τον αέρα. Μπορείς να φοράς και πιο λεπτά γάντια με αυτά.
Οι κούριερ κάνουν το ίδιο χρησιμοποιώντας σακούλες και ταινία. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#336562
xenos έγραψε:
Govus έγραψε:Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θεωρούνται πρακτικές κάτι τέτοιες λύσεις :oops: ...


Γιατί παρά τα (καλά) γάντια, τα χέρια μετά από κάποια ώρα παγώνουν από τον αέρα που τα χτυπάει. Στην συγκεκριμένη περίπτωση λειτουργούν ως "χούφτες", κόβοντας τον αέρα. Μπορείς να φοράς και πιο λεπτά γάντια με αυτά.
Οι κούριερ κάνουν το ίδιο χρησιμοποιώντας σακούλες και ταινία. :lol:


Εννοούσα το βάλε-βγάλε κλπ., εκτός αν αντέχεις να το παρκάρεις έτσι στο δρόμο, με κάθε "κίνδυνο" που αυτό συνεπάγεται σε μια τριτοκοσμική χώρα σαν τη δική μας :iconcool: .
Άβαταρ μέλους
By xenos
#336569
Govus έγραψε:
xenos έγραψε:
Govus έγραψε:Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θεωρούνται πρακτικές κάτι τέτοιες λύσεις :oops: ...


Γιατί παρά τα (καλά) γάντια, τα χέρια μετά από κάποια ώρα παγώνουν από τον αέρα που τα χτυπάει. Στην συγκεκριμένη περίπτωση λειτουργούν ως "χούφτες", κόβοντας τον αέρα. Μπορείς να φοράς και πιο λεπτά γάντια με αυτά.
Οι κούριερ κάνουν το ίδιο χρησιμοποιώντας σακούλες και ταινία. :lol:


Εννοούσα το βάλε-βγάλε κλπ., εκτός αν αντέχεις να το παρκάρεις έτσι στο δρόμο, με κάθε "κίνδυνο" που αυτό συνεπάγεται σε μια τριτοκοσμική χώρα σαν τη δική μας :iconcool: .


Εννοείται δεν θα καθόμουν να τα βάζω/βγάζω. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#345835 Σερβις μεγαλο με ιμαντα, ποσο να υπολογιζω;;;
Άβαταρ μέλους
By Morx
#345944 Honda SH(it) 300 ??

Κανα 70άρι ο εργοστασιακος ιμαντας (+/-10€) ... και κανα 30άρι εργατικα.
Μετα βαλε γλιστρες, ραουλα ... κανα 10άρικο και απο εκει.

Χοντρα ψιλα ενα 120άρι ειναι λογικη τιμη.


Εγω πλεον αλλαγη μονος μου! Να παναγαμηθουν. Ροποκλειδο, internetoμάγαζα της πιατζιο και τελος.
Αποσβεση με τη μια.