Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#330168
plokami έγραψε:Δεν έχει σταθερή κάμερα εκεί.. :iconcool:


ευχαριστω plokami.
τοσο χεστης εχω γινει, που βλεπω φλασαρισματα? :lol:
Άβαταρ μέλους
By pienaf
#330193 Κατά πάσα πιθανότητα είδες κάποια αντανάκλαση από τον φωτισμό του τούνελ ή του ηλιακού φωτός σε κάποιο αντικείμενο μέσα στο αυτοκίνητο – οθόνη κινητού, κλειδί, διακοσμητικό κλπ.

Εάν όμως βλέπεις συχνά λάμψεις πήγαινε σε οφθαλμίατρο, γιατί αυτό είναι σύμπτωμα προβλήματος στον αμφιβληστροειδή.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#330206
pienaf έγραψε:Κατά πάσα πιθανότητα είδες κάποια αντανάκλαση από τον φωτισμό του τούνελ ή του ηλιακού φωτός σε κάποιο αντικείμενο μέσα στο αυτοκίνητο – οθόνη κινητού, κλειδί, διακοσμητικό κλπ.

Εάν όμως βλέπεις συχνά λάμψεις πήγαινε σε οφθαλμίατρο, γιατί αυτό είναι σύμπτωμα προβλήματος στον αμφιβληστροειδή.


ηταν βραδυ,την λαμψη την ειδα στον εσωτερικο χωρο του τούνελ,πισω δεν ερχοταν κανεις να πεις ότι εκανε καταλαθος σινιαλο πχ. Τι να πω,δεν μου εχει ξανασυμβει.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#330214
dimviii έγραψε:
pienaf έγραψε:Κατά πάσα πιθανότητα είδες κάποια αντανάκλαση από τον φωτισμό του τούνελ ή του ηλιακού φωτός σε κάποιο αντικείμενο μέσα στο αυτοκίνητο – οθόνη κινητού, κλειδί, διακοσμητικό κλπ.

Εάν όμως βλέπεις συχνά λάμψεις πήγαινε σε οφθαλμίατρο, γιατί αυτό είναι σύμπτωμα προβλήματος στον αμφιβληστροειδή.


ηταν βραδυ,την λαμψη την ειδα στον εσωτερικο χωρο του τούνελ,πισω δεν ερχοταν κανεις να πεις ότι εκανε καταλαθος σινιαλο πχ. Τι να πω,δεν μου εχει ξανασυμβει.

Αν και συμφωνώ με το plokami ( και στο είπα άλλωστε) ,σε μερικούς μήνες θα ξέρουμε ,και εγω την Δευτέρα με κάνα 120 αρι μπήκα στο τουνελ ....
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#330223 Ως κ 24 μήνες μετά το ραβασάκι. Παθών με κράτηση διπλώματος 2 μήνες.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#330225
JimClark έγραψε:Ως κ 24 μήνες μετά το ραβασάκι. Παθών με κράτηση διπλώματος 2 μήνες.

Μην λες τέτοια,είχα περάσει και μια κάμερα με κάμποσα στα Χάνια Γαβρολιμνης πρόπερσι ...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#330258
belgarion έγραψε:
JimClark έγραψε:Ως κ 24 μήνες μετά το ραβασάκι. Παθών με κράτηση διπλώματος 2 μήνες.

Μην λες τέτοια,είχα περάσει και μια κάμερα με κάμποσα στα Χάνια Γαβρολιμνης πρόπερσι ...



Σαν να μην εγινε. :whistlink: :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By plokami
#330264 ...και όχι μόνο...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#330373 Α, αυτό μπορεί να είναι καινούρια προσθήκη. Παίζει βέβαια να μην είναι κανονική κάμερα και απλά να υπάρχει για εκφοβισμό...
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#330381 Έχω την εντύπωση ότι όταν με χτύπησαν στον Άγιο Κωνσταντίνο, ήταν μέσα σε τούνελ. Βέβαια αν ήταν μέσα σε τούνελ - σταθερή κάμερα- δεν θα με σταμάταγαν στη συνέχεια. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#330392 Στο Αρτεμίσιο τα Gatso υπάρχουν τουλάχιστον 5 χρόνια.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#330403
Anonymous Founder έγραψε:Α, αυτό μπορεί να είναι καινούρια προσθήκη. Παίζει βέβαια να μην είναι κανονική κάμερα και απλά να υπάρχει για εκφοβισμό...


To video είναι από το 2011.