Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#324867 Στη Γερμανία το MX5 ξεκινάει από 23k, τα 36k του Fiat φαίνονται υπερβολικά πολλά, ακόμα και για Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#324870 23 ξεκινάει και η 124 Γερμανία π.χ στα γρήγορα:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... &fnai=next

ελλας ελλας η χωρα......
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#324895
REALZEUS έγραψε:
Να γίνω κακός με σας που δίνετε 1000άρικα εν έτει (έτει, δοτική! :rtfm: ) 2016 στις γκαρσόνες για να μην πηδήξετε καν; :innocent: Συβαρίτες μου γίνατε... :iconcool:

Τι τραμπαριφια ποστ ειναι αυτο τωρα και που κολλαει? :hmmm:

Αν θες επι προσωπικου να πω κι εγω οτι ολα σου τα ποστ ειναι μια διαρκης επαναληψη με ολιγη απο τεχνοφοβια, αρωμα παπουδιλας και μπολικο δογματισμο.

Πως σου φανηκε? Προσεφερα αρκετα στη συζητηση? :hmmm:


<+
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#324901 Ο Διας τεχνοφοβία; :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#324953
Deleted User 1 έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
Να γίνω κακός με σας που δίνετε 1000άρικα εν έτει (έτει, δοτική! :rtfm: ) 2016 στις γκαρσόνες για να μην πηδήξετε καν; :innocent: Συβαρίτες μου γίνατε... :iconcool:

Τι τραμπαριφια ποστ ειναι αυτο τωρα και που κολλαει? :hmmm:

Αν θες επι προσωπικου να πω κι εγω οτι ολα σου τα ποστ ειναι μια διαρκης επαναληψη με ολιγη απο τεχνοφοβια, αρωμα παπουδιλας και μπολικο δογματισμο.

Πως σου φανηκε? Προσεφερα αρκετα στη συζητηση? :hmmm:


<+

Γιατι ροπιασες; Humour not found?

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#350225 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Abarth 124

Νομίζω ότι μου αρέσει πάρα μα πάρα πολύ και δεν είμαι φαν του είδους. Εντάξει είναι ακριβό, αλλά είναι μπιμπελό και αρκετά ξεχωριστό.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#350713 ...ωραιο ειναι, γκαβλιαρικο -ειδικα το Abarth- αλλα μεσα σε δαυτο σφηνωτος χωρουσα και περισσευε και λιγο το κεφαλι απο την -ανοιχτη- οροφη... :vava:
Για διαστασεις ποκεμον τα εχουν φτιαξει? :s_sad
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#350714
panos2171 έγραψε:Φυσικά και είναι πανάκριβο, βέβαια τα 6500€ αν δε κάνω λάθος είναι τέλη ταξινόμησης. αλλά και πάλι πολλά. Όσο για την οθόνη ναι αν ήταν χαμηλά ενσωματωμένη στην κονσόλα θα ταν όλα μια χαρά, έτσι πως τη βάλαν είναι σαν aftermarket. Κατά βάση δηλαδή είναι κακός ο σχεδιασμός, κάπως έτσι έχω την εντύπωση πως είναι και η A Class.


Kαμμια σχεση, καταρχας αν ηταν χαμηλα η οθονη, δεν ειναι εργονομικη, απο την στιγμη που φευγουν τα ματια απο το υψος που βλεπεις το δρομο...
Κατα δευτερον ειναι πολυ καλυτερη αισθητικα, μακραν σε σχεση με την Α-Class, οπου εκει συγκεκριμενα ειναι σαν κολημμενη -after market- ταμπλετα.
Η |λογοκρισία| ειναι που το εσωτερικο τους 124/miata ειναι τοσο περιορισμενο, που για υψη ανω του 1,85 και βαρη ανω του μεσου ορου ειναι αποτρεπτικο-κουραστικο εως και απαγορευτικο...
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#350719 Το Abarth 124 το ζαχαρωνε τις προαλλες η :inlove: και της αρεσε πολυ. Πηγαμε να το δει/δουμε, δεν ειχαν στην εκθεση ομως, οποτε πηρε μια προσφορα (μολις ειδα το νουμερο στο χαρτι ηθελα να γελασω) ετσι για να υπαρχει αναλυτικα τιμη-εξοπλισμος κλπ.
VFM τεινει στο 0 (μηδεν) βεβαια, οσο ωραιο και μοναδικο και και και να ειναι... Δυστυχως...
Ακομα και το Fiat ειναι πανακριβο εδω που τα λεμε.

Ειναι απο τα αμαξια παντως που ανετα αν ειχα γκαφρα να ξοδευα χωρις αγχος θα το εξεταζα και νομιζω πως αντιστοιχα αν η :inlove: ειχε τα γκαφρα για αυτο και δεν της εφταναν για μια 4C, θα το επαιρνε ευκολα :lol:

EDIT: α, δεν ηθελα να πω ολα αυτα βασικα, απλα ξεχαστηκα στην πορεια :lol: :lol: :lol:
Γκρεγκ αν ισχυει αυτο που λες περι χωρου στο υψος κλπ, εχω πλεον προφαση (εκτος των χρηματων, οκ) για να μην το παρουμε :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350721 Ωραίο αμάξι, αλλά ακριβώς όπως τα λέει ο από πάνω... 50Κ+ είναι απλά εξωφρενικό ως ποσό...

Βέβαια, αυτοί ζητούσανε 30Κ για ένα 500αράκι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#350744 Προφανως τα 50κ για το 124 Abarth ειναι εκτος Ελληνικης πραγματικοτητας, το "απλο" 124 ομως στα 31-32κ(?) ευρω ειναι μια -ακριβη μεν για Fiat, αλλα- αξιολογη προταση για τουρμπατο roadster...Απλως οι χωροι για οδηγο-συνοδηγο ειναι για περιορισμενα σωματοτυπα...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#350879
Giuseppe Busso έγραψε:Gay Αυτοκίνητο του 2017 είναι το…
http://www.autoblog.gr/2017/01/11/gay-a ... -einai-to/


:s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin


Αν δεχτούμε οτι οι καλύτεροι σχεδιαστές μόδες είναι gay ή το παίζουν gay και με τις δημιουργίες και το γούστο τους ντύνουν τις ομορφότερες γυναίκες τότε το παραπάνω σχόλιο το θεωρώ ως επιβράβευση σχεδιασμού.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#366110 Το είδα σήμερα στο δρόμο. Για την ακρίβεια το άκουσα. Κόκκινο με μαύρο καπώ (Abarth?). Μάλιστα έπαιζα μπάλα και μου έκανε τόση εντύπωση ο ήχος που γύρισα και κοίταξα περιμένοντας να δω κάτι πολύ πιο δυνατό. Πολύ ωραία φιγούρα στο δρόμο πάντως και εξαιρετικός ήχος. Ότι πρέπει για 25αρηδες καυλογκαζάκηδες.