Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#170473 4 αστέρια για το μου χου...

Άβαταρ μέλους
By axel12p
#185139 Τι ύψος έχει το dummy? Γιατί στην πρώτη σύγκρουση το κεφάλι του οδηγού το ξήλωσε το αλεξήλιο! Αν ήταν λίγο ψηλότερος ο οδηγός, βλέπω το κεφάλι του να φρενάρει στο πλαίσιο του παρμπρίζ :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#260128 Μμμμ ελληνική δημοσιογραφία πασπαλισμενη με καταστροφολογια

< Note 2 >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#260148 Νομίζω, πως το "ζουμί" βρίσκεται εδώ:

"The IIHS does not typically test sports cars, because they have a small market share in comparison to other models. However, these three are the best-sellers of their class, and insurance data shows that sports cars have high losses when they crash.
Another concerning aspect was that they had the greatest damages among passenger vehicles for crash repairs under collision coverage. The latter refers to physical damage that occurs to the at-fault policyholder’s vehicle in an accident."

http://www.autoevolution.com/news/iihs- ... 07774.html
Άβαταρ μέλους
By mirage
#260442 Το challenger ειναι αρκετά παλιό. Πέρα απο αυτό παρα πολλά αυτοκίνητα έχουν το ίδιο ακριβως θεματακι. Μια ματια στο site θα πείσει...

< Note 2 >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#271085 Αυτό με το προσκέφαλο δεν το έχω ξαναδεί!

Άβαταρ μέλους
By JBT
#271090 Απίστευτο.

Ούτε με τους καθρεπτες το έχω ξαναδεί. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#355448
Άβαταρ μέλους
By citastak
#356471 Πάντως τα μικρά πραγματικά σκορπάνε σε small overlap tests. Τα οποία τελικά μήπως είναι πιο αντιπροσωπευτικά της καθημερινότητας;;
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#357029 ...να βαλω ολιγη θεωρια συνομωσιας στο προκειμενο? Μηπως τα αποτελεσματα εμπεριεχουν κατα καποιο τροπο μια ηθικη(?) "εκδικηση" για το προστιμο που επιβληθηκε στην VW να αποζημιωσει στην Αμερικη? ή μηπως αφορα και τις γενικοτερες φημολογιες-απειλες του Trump για την φορολογηση εισηγμενων ευρωπαικων αυτοκινητων? :hmmm:

Δεν γνωριζω λεπτομερειες ή τυχον διαφοροποιηση ως προς τον τροπο υπολογισμου στα coupe, αλλα μου φαινεται λιγο αδικη η συνολικη βαθμολογια με 2 αστερια, για τους μικροτραυματισμους(?) ανηλικων στο πισω καθισμα λογω ελλειψης προεντατηρων στις πισω ζωνες...