Για τα πρωταθλήματα πίστας, GP2/GP3, IndyCar, WTCC, BTCC, Le Mans και άλλα
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#253963 Κανα λινκ για BTCC εχει καταφερει να βρει κανεις? Τα παλια γνωστα καναλια μαλλον απιβδησαν και δεν ανεβαζουν τπτ. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#253994
mikeerfol έγραψε:http://www.itv.com/btcc/races/watch-all-the-action-from-thruxton

Μου κάνει εντύπωση που δεν είναι uk only :hmmm: :thumbsup:


Kαι εμενα. Thanks man. Βλεπω τον 1ο αγωνα του Thruxton και χανει η μανα το παιδι και το παιδι την μανα. :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#254272 Το BTCC είναι το καλύτερο πρωτάθλημα τουρισμού. Το WTCC δεν το φτάνει ούτε στο δαχτυλάκι του. WTCC και DTM έχουν αντίστοιχο θέαμα, με το δεύτερο καλύτερο νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#254313
Anonymous Founder έγραψε:Το BTCC είναι το καλύτερο πρωτάθλημα τουρισμού. Το WTCC δεν το φτάνει ούτε στο δαχτυλάκι του. WTCC και DTM έχουν αντίστοιχο θέαμα, με το δεύτερο καλύτερο νομίζω.


Παντα ηταν ετσι το BTCC γιατι εχει λιιιγο περισσοτερες ελευ8εριες στην οπτικη γωνια των racing incident. :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Αλλα και το WTCC φετος εγινε λιγο καλυτερο και αρχισε να εχει μαχες λογο εξομοιωσης με τα ballast (ακομα βεβαια δεν εχει success ballast) αλλα στον προτελευταιο αγωνα μας τα χαλασαν λιγο οι αγωνοδικες με κατι κουλες ποινες. :protest:
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#260918 Xαλάζι στον 24ωρο του Nurburg



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#264188 Ιστορική πρώτη νίκη για την Subaru με το Levorg στο BTCC στα χέρια του Turkington. Έδειξαν ανταγωνιστικά, ακόμη και με balast.
Ωραίος αγώνας, σε μια πίστα που δεν προσφέρει πολλές ευκαιρίες για προσπέρασμα (Oulton Park).
Νικητές
-Subaru, Turkington
-BMW, Tordoff
-Honda, Neal

Εξακολουθεί να είναι το καλύτερο πρωτάθλημα τουρισμού, μακράν κιόλας! :metalo: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#264194 Να πάνε να γαμηθούν που κόβουν τα full race replays 10 μέρες μετά τον αγώνα οι γύφτοι
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#264205
Corto Maltese έγραψε:Να πάνε να γαμηθούν που κόβουν τα full race replays 10 μέρες μετά τον αγώνα οι γύφτοι


Πού; Στο λινκ που είχα βάλει μου παίζουν κανονικά οι αγώνες :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#264215 :lol: Δεν το είχα προσέξει, έψαχνα στους συνήθεις υπόπτους φλεγόμενες ρόδες κλπ. Πάντως τα περασμένα χρόνια μου είχαν σπάσει εντελώς τα νεύρα. Έβρισκες το λινκ και δεν πήγαινες ούτε για κατούρημα μην το κατεβάσει το itv.
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#264481 Nα δω Ελληνες φιλαθλους να τσακονονται γιατι ακουμπησε ο Plato χωρο στον Lloyd κλπ κλπ οπως στην Φ1 που τσακονονται καθε 3 και λιγο.... :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#265061 και αλλη μια απωλεια στο tt


Και φυσικα νεο ρεκορ απο τον dunlop