Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#225680
belgarion έγραψε:Αν έχεις καμία μπροσούρα απο /8 δεν θα έλεγα όχι.Και το project του ulenhaut που έβαλες φοβερό αμάξι

Ό,τι τραβάει η όρεξή σου...
Αν παίζει να κατεβείς προς το νότο κάποια στιγμή, μετά χαρά να στα μεταγιουεσμπίσω... :)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#225681
D-Jet έγραψε:
belgarion έγραψε:Αν έχεις καμία μπροσούρα απο /8 δεν θα έλεγα όχι.Και το project του ulenhaut που έβαλες φοβερό αμάξι

Ό,τι τραβάει η όρεξή σου...
Αν παίζει να κατεβείς προς το νότο κάποια στιγμή, μετά χαρά να στα μεταγιουεσμπίσω... :)

Εικόνα

Όταν καταφέρω να κατέβω Αθήνα θα πιούμε καφέ σίγουρα!

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#225776 Alfa romeo sz ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΣημαντική δοκιμή για εμένα όταν την πρωτοδιαβασα δέκα ετών και για το ίδιο το μοναδικό αυτό αυτοκίνητο όσο και γιατί πέρασε και από το χωριό του προπαππου μου που τότε ακόμη ζούσε.

.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#229958 εχω μια δυσκολια να διαβασω τα σκαναρισμενα κειμενα, ειναι λιγο σκοτεινα και δεν μεγαλωνουν αρκετα ωστε να τα διαβαζω. πως γινεται να τα μεγαλωνω για να διευκολυνομαι???
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#229972 Αν κάνεις αποθήκευση της κάθε εικόνας στον υπολογιστή σου και άνοιγμα από εκεί μπορείς να κάνεις αρκετό ζουμ αν και χάνουν αρκετά γιατί είναι φώτο με το κινητό. Αν θες κάτι συγκεκριμένο από τα δικά μου τουλάχιστον θα μπορούσα ίσως να δοκιμάσω να τα σκαναρω αν και θα χρειαστεί υπομονή γιατί τα έχω στο χωριό ενώ το σκανερ είναι στην πόλη

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#339794 Πήγα στο χωριό σήμερα και θυμήθηκα κάποια από τα παλιότερα κομμάτια της συλλογής ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κάτι από τα ενδότερα πείτε το
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#339796 Δείτε επίσης πίνακες που ειχαν τα τεστ του Motor το 1971ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#339797 pit οταν εβγαινε, ημουν από τις 6,30 το πρωι στο περιπτερο να το παρω.
από τον μπαμπα σου είναι Δημητρη η συλλογη?
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#339800
dimviii έγραψε:pit οταν εβγαινε, ημουν από τις 6,30 το πρωι στο περιπτερο να το παρω.
από τον μπαμπα σου είναι Δημητρη η συλλογη?

Το pit δικό μου, τα άλλα από το Μοναστηράκι.Η ουσιαστική συλλογή ξεκινάει το 1989 για τα ελληνικά περιοδικά και το 1998 για τα εγγλέζικα.Ο πατέρας μου δεν ασχολήθηκε ποτέ με το σπορ αν και καλός οδηγός με πολλά χιλιόμετρα σε κεντρική Ευρώπη και Βαλκάνια