Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#87093 υπήρχε στο παλιό , και δεν το βρήκα εδώ οπότε.. .

λοιπόν έμπορος
Έμπορος
ΠΑΝΟΣ CARS
Διευθυνση:
ΛΙΟΣΙΩΝ 302

αγοράζει τρακαρισμένα και τα πουλάει για ατρακάριστα οπότε ότι θέλετε από εκεί μόνο με λεπτομερή έλεγχο !!
Άβαταρ μέλους
By bill33
#87121
Eliaskat έγραψε:υπήρχε στο παλιό , και δεν το βρήκα εδώ οπότε.. .

λοιπόν έμπορος
Έμπορος
ΠΑΝΟΣ CARS
Διευθυνση:
ΛΙΟΣΙΩΝ 302

αγοράζει τρακαρισμένα και τα πουλάει για ατρακάριστα οπότε ότι θέλετε από εκεί μόνο με λεπτομερή έλεγχο !!

και αυτό είναι καλή σύσταση; :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#87298 Νομιζω οτι δεν μπορουμε να δωσουμε καλες η κακες συστασεις για καποιον εμπορο μιας και καθε δοσοληψια του ειναι και διαφορετικη περιπτωση.....Και για τον ιδιο εμπορο μπορει να υπαρξει ευτυχισμενος πελατης με ενθουσιωδεις κριτικες αλλα και αλλος που να το κατακεραυνωνει δια τυχον κακη εξυπηρετηση.....
Εξ αλλου απο οσο ξερω η διαφημηση δεν επιτρεπεται εδω μεσα η οχι; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#87300 Φιλε μου διαφήμιση αυτο σίγουρα δεν ειναι , για μια συγκεκριμένη περίπτωση που έπεσε στην αντίληψη μου εχω όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να το αποδείξω (Αν χρειαστεί ) σκοπός ειναι η προφύλαξη απο εμπόρους που ειναι ανέντιμοι ..
Άβαταρ μέλους
By DAP
#87312 Ευτυχως που μιλαμε για ΚΑΛΕΣ συστασεις..... :lol: :lol:


Μαλλον σε πετσοκοψε και καπου θελεις να τα πεις..... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#157748 Ποιος ο λόγος του πμ όταν υπάρχει το συγκεκριμένο τοπικό;

< K910 μου
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#157752 Αν και μου τη σπαει και μενα οταν κατι δε γραφεται στην κοινοτητα,προφανως ο λογος ηταν οτι ειχα 1-2 πληροφοριες που εκρινα πως δεν χρειαζοταν να τις γραψω δημοσια :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#197865
popolaros έγραψε:http://fastfashion.car.gr/cars/?ca=v

για αυτον ξερουμε τπτ;


αγορασε ο κολλητος μου απο εκει εβο Χ με 3,5κ χλμ(!!!!) ενω ηταν 5 ετων(απο πιλοτο)
Ολα καλα.Εχει γνωστο μεσα εκει,εχουν καθαρα αυτοκινητα, και εμπορευονται πολλα σουπερκαρ που φερνουν απο Ιταλια.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#200508 Ξέρουμε τίποτα για αυτόν ή το αυτοκίνητο?

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7257212/