Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#149597
Anonymous Founder έγραψε:Γονιός γίνεσαι όταν το γουστάρεις πραγματικά. ΑΝ, το γουστάρεις. Δεν γίνεσαι επειδή είσαι νέος, ή επειδή σε πήραν τα χρόνια.


Αυτό είναι το μόνο ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΩΣΤΟ πράγμα τις τελευταίες σελίδες... :rtfm: :lol: :lol:


Τώρα, βέβαια, επέτρεψέ μου να διαφωνήσω στο ποιος θα φάει το ζόρι... :rtfm: :lol: :lol:



Για δες που συμφωνούμε με τον τριντέντ σε κάτι... :inlove:

Που ξέρεις, σε λίγο μπορεί να ψηφίσει και Λαφαζάνη... :shifty: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By otso
#149600
Anonymous Founder έγραψε:Το μαγικό νούμερο (έχω βαρεθεί να το λέω...) είναι η ηλικία της μαμάς, όχι του μπαμπά. Δεν λέω φυσικά να γίνει κάποιος πατέρας στα 60 του ή πόσο μάλλον ακόμη πιο πέρα, αλλά το ζόρι θα το φάει η μαμά, και αυτό το ζόρι μόνον με ένα στρατό από νταντάδες το γλιτώνεις...
Οπότε, αν η μαμά είναι σχετικά μικρή (το πολύ στα very early 30ies...), μια χαρά γίνεται το πράγμα.

Υπόψιν, η :inlove: μου είναι 29 και κάτι ψιλά. Επομένως, από το παραπάνω συνάγεται πως σε 1-2 χρόνια (το πάρα πολύ) θα πρέπει να το έχω πάρει απόφαση: ή θα κάνω παιδί, ή θα πρέπει ν' αλλάξω γυναίκα!
:lol: :lol:

ΥΓ: Αυτή τη φορά, λέω να κάνω την έκπληξη πάντως... :s_roses


μαστορα μη μασας , εμεις εδω στα χωρια βαζουμε νεαρη αγελαδα με μεγαλο (ηλικιακα, γεροντοπαλληκαρο)ταυρο
ειναι ο καλυτερος συνδυασμος
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#149603
markvag έγραψε:Για δες που συμφωνούμε με τον τριντέντ σε κάτι... :inlove:

Που ξέρεις, σε λίγο μπορεί να ψηφίσει και Λαφαζάνη... :shifty: :ninja:


Αφου ξυπνησεις πρωϊ και παμε στον όρθρο, στον Αγιο Δημητριο, οπου θα κανεις μετανοιες και το σταυρο σου κλπ, μετα θα παμε να ψηφισω Λαφαζανη :svivhaha:


Anonymous Founder έγραψε:Μπα, δεν νομίζω...
Όταν και αν θα γίνει, θα πάρω κι εγώ τα ανταλλάγματα μου... :s_sarcastic :s_crazy


Πεσμενα και νερουλα βυζια απο το θηλασμο, πως σου φαινεται? :lol:

@otso
μλκ κοντεψε να μου φυγει το τσιγαρο απο το στομα :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#149604
trident1971 έγραψε:
markvag έγραψε:Για δες που συμφωνούμε με τον τριντέντ σε κάτι... :inlove:

Που ξέρεις, σε λίγο μπορεί να ψηφίσει και Λαφαζάνη... :shifty: :ninja:


Αφου ξυπνησεις πρωϊ και παμε στον όρθρο, στον Αγιο Δημητριο, οπου θα κανεις μετανοιες και το σταυρο σου κλπ, μετα θα παμε να ψηφισω Λαφαζανη :svivhaha:



name the date! :rtfm: :svivhaha: :svivhaha:


trident1971 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μπα, δεν νομίζω...
Όταν και αν θα γίνει, θα πάρω κι εγώ τα ανταλλάγματα μου... :s_sarcastic :s_crazy


Πεσμενα και νερουλα βυζια απο το θηλασμο, πως σου φαινεται? :lol:


Δεν επηρρεάζει ο θηλασμός σε αυτό! :rtfm:

Θέμα ηλικίας είναι! :rtfm: (σοβαρά)
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#149612
markvag έγραψε:
Δεν επηρρεάζει ο θηλασμός σε αυτό! :rtfm:

Θέμα ηλικίας είναι! :rtfm: (σοβαρά)


οσες εχω δει να θηλαζουν, αντε γεια μετα, ανεξαρτητως ηλικιας. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#149613 Οι μετα τα 40 αν θα τις δεις αβαφες και απο κοντα θα αλλαξεις γνωμη. Στα φωτο ομως μια χαρα φαινονται...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#149616
GTS έγραψε:Οι μετα τα 40 αν θα τις δεις αβαφες και απο κοντα θα αλλαξεις γνωμη. Στα φωτο ομως μια χαρα φαινονται...

Υπάρχουν πολύ όμορφες 40άρες εκεί έξω, βέβαια εγώ προτιμώ να διαλέγω μικρότερες και να ελπίζω να μοιάσουν στις... πρώτες! :lol:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#149618
Anonymous Founder έγραψε:
GTS έγραψε:Οι μετα τα 40 αν θα τις δεις αβαφες και απο κοντα θα αλλαξεις γνωμη. Στα φωτο ομως μια χαρα φαινονται...

Υπάρχουν πολύ όμορφες 40άρες εκεί έξω, βέβαια εγώ προτιμώ να διαλέγω μικρότερες και να ελπίζω να μοιάσουν στις... πρώτες! :lol:

Να κοιτάς τις μαμάδες τους.Συνήθως σου δίνουν μια πρόγευση απο το μέλλον :ninja:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#149620
Anonymous Founder έγραψε:Μπα, δεν νομίζω...
Όταν και αν θα γίνει, θα πάρω κι εγώ τα ανταλλάγματα μου... :s_sarcastic :s_crazy

Όσα ανταλλάγματα και να πάρεις, αν είναι αγόρι με εσένα θα θέλει να κάνει ποδήλατο, να παίξει ποδόσφαιρο και μπάσκετ, όχι με την μαμά.
Αν είσαι 50 χρονών και το παιδί σου είναι 8 τον ήπιες.
Θα παίζεις, θα σου λέει κουράστηκα και θα νομίζεις ότι αυτό ήταν..
Ξέρεις πόσος είναι χρόνος ξεκούρασης του ; 3-5 λεπτά.
Μετά θα θέλει πάλι!!!!!!
Εκτός αν κάνεις κορίτσι οπότε μάλλον γλυτώνεις πολλά.
Αλλά αυτό είναι θέμα τύχης.


Από το Moto G
Άβαταρ μέλους
By markvag
#149622
Νίκος Παππάς έγραψε:Ξέρεις πόσος είναι χρόνος ξεκούρασης του ; 3-5 λεπτά.


Πόσο;;;;; :dizzy:

Πολλά λες μάστορα... :lol:

Νίκος Παππάς έγραψε:Εκτός αν κάνεις κορίτσι οπότε μάλλον γλυτώνεις πολλά.

Από το Moto G


Τρίχες γλιτώνεις... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#149633 Εχετε παιδια που κουραζονται; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#149637 Φυσικά. Αν του πεις να πάει να κάνει μπάνιο ή να μαζέψει τα παιχνίδια του πάντα κουρασμένος είναι.

HiFi μην πατάς στο ότι πολλές φορές ο τριδεντ απαντά Αλαίν Ντελόν για να τη στρίψεις. Εδωσες ενδεικτικό του ότι θα αντέχεις την κούραση του παιδιού, το γεγονός ότι πας γυμναστήριο και σηκώνεις 200 στο αριστερό. Ε όπως σου απάντησα παραπάνω και θα συμφωνήσει το 110% των γονέων, καμμία σχέση. Και ο Ζαμπίδης να είσαι από τα 3 και μετά το παιδί θα σε βγάζει χαλαρά νοκ-άουτ.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#149649
Corto Maltese έγραψε:Φυσικά. Αν του πεις να πάει να κάνει μπάνιο ή να μαζέψει τα παιχνίδια του πάντα κουρασμένος είναι.

HiFi μην πατάς στο ότι πολλές φορές ο τριδεντ απαντά Αλαίν Ντελόν για να τη στρίψεις. Εδωσες ενδεικτικό του ότι θα αντέχεις την κούραση του παιδιού, το γεγονός ότι πας γυμναστήριο και σηκώνεις 200 στο αριστερό. Ε όπως σου απάντησα παραπάνω και θα συμφωνήσει το 110% των γονέων, καμμία σχέση. Και ο Ζαμπίδης να είσαι από τα 3 και μετά το παιδί θα σε βγάζει χαλαρά νοκ-άουτ.


Ξερω πολυ καλα απο τον εαυτο μου, για αυτο του τα γραφω. :rtfm: